SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

IBX

Długotrwałe noszenie żeli czy tipsów bardzo niszczy płytkę. Wychodzimy naprzeciw tym problemom i dajemy szansę na odbudowę i regenerację zniszczonych paznokci. Stosowanie zabiegów IBX nie uniemożliwia noszenia w dalszym ciągu trwałej stylizacji! Każda Pani, która nie może rozstać się ze swoimi hybrydowymi paznokciami, może w dalszym ciągu je nosić. Zabieg robi się zawsze przed nałożeniem stylizacji - produkt nie zostaje na płytce, ale wnika do jej wnętrza, wzmacniając paznokcie od środka i chroniąc je przed szkodliwym działaniem stylizacji. Na tym polega rewolucja.

Więcej...

Jeśli zawsze marzyłaś aby na paznokciach nosić kratkę, koronkę, pepitkę, kokardki lub kwiaty to mamy dla Ciebie cudowną wiadomość. Teraz jest to możliwe dzięki „Nail Patch”. Wzory o jakich tylko marzysz o trwałości do 14 dni. Manicure naklejkowy podbił serca kobiet na całym świecie, kolej na Ciebie.

Proponujemy Manicure naklejkowy jako nową formę wyrażenia swoich myśli, uczuć i emocji.

 

„Nail Pach” to nowy sposób zdobienia paznokci, bez niszczenia naturalnej płytki paznokciowej. Zjawiskowy efekt perfekcyjnej stylizacji a zarazem szybka aplikacji oraz najwyższa trwałość. Ponad 500 wzorów gwarantuje maksymalne zadowolenie.

 

Etapy manicure naklejkowego:

  • manicure klasyczny lub biologiczny
  • aplikacja bazy hybrydowej lub odżywki
  • aplikacja „Nail Patch”
  • aplikacja dwóch warstw topu hybrydowego
  • aplikacja produktów pielęgnacyjnych (oliwka, krem)

Monophase - Innowacja w stylizacji paznokciMollon PRO Monophase Vernis to lakier jednofazowy, rewolucja w stylizacji paznokci naturalnych metodą światłoutwardzalną. Nowa generacja fotoinicjatorów umożliwia polimeryzację lakierów w lampie UV. Lakierowa formuła UV daje natychmiastowy efekt suchych paznokci oraz znacznie skraca czas wykonania stylizacji. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością, zwiększoną twardością i trwałością do 10 dni.

Więcej...

Regenerujący zabieg na dłonie, to idealna propozycja na każdą porę roku gdy skóra na dłoniach jest wysuszona, szorstka, wiotka i pomarszczona.
Zabieg rozpoczynamy od wykonania mikrodermabrazji wierzchnich części dłoni, czyli zabiegu ścierającego naskórek za pomocą głowicy z diamentami. Złuszczenie naskórka ułatwi przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, rozjaśni istniejące przebarwienia i drobne plamki oraz zmiękczy skórę.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości