SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Ekskluzywny, a zarazem naturalny zabieg charakteryzujący się nadzwyczajnymi właściwościami przeciwzmarszczkowymi, regenerującymi i nawilżającymi. Synergiczne połączenie właściwości ekstraktu z kawioru i ekstraktu z czarnej perły stworzyło kompleks, który skutecznie przeciwstawia się upływowi czasu sprawiając, że z dnia na dzień stajesz się coraz młodsza i piękniejsza.

 

 

 

Ekstrakt z perły - niezwykle skuteczny ekstrakt przeciwzmarszczkowy zawierający około 20 aminokwasów łącznie z takimi, które odpowiedzialne są za uzdrawianie i odżywianie komórek. Połączenie aragonitu (krystaliczna forma węglanu wapnia) konchioliny (białko) nazywa się Macicą perłową (Nacre). Badania wykazały, że ekstrakt z macicy perłowej zawiera składniki mające znaczący wpływ na kondycje skóry: stymulują produkcję specyficznych czynników wzrostu, które aktywują funkcje skóry odpowiedzialne za przyspieszenie odnowy komórkowej. Skóra odzyskuje napięcie oraz elastyczność. Perła zawiera ponadto sole mineralne będące nieocenionym źródłem wapnia mającego właściwości remineralizujące i przywracające właściwy balans skóry.

Ekstrakt z kawioru - przyspiesza formowanie włókien kolagenowych o 67% i jest bogaty w witaminy A, D, B1, B6 oraz mikroelementy: kobalt, miedź, fosfor, cynk, a także aminokwasy takie jak: glicyna, lizyna, histydyna, arginina, aspagrina. Składniki te intensyfikują procesy zachodzące wewnątrz komórek jednocześnie zwalniają procesy starzenia się i nawilżają skórę. Ekstrakt z kawioru tworzy nawilżający film chroniący skórę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: promieniowanie UV, klimat, odwodnienie, zanieczyszczenie. Ta ochrona wpływa na redukcję zmarszczek mimicznych poprawiając wygląd.

Skóra alipidowa, a na dodatek sucha i zwiotczała jest bardzo podatna na przedwczesne starzenie się. Dzieję się tak w związku ze spadkiem ilości komponentów lipidowych w płaszczu hydrolipidowym skóry, który przede wszystkim działa jako bariera ochronna i nie pozwala na odwodnienie. Ze względu na niski poziom nawilżenia, taka skóra ma również skłonność do pękania, łuszczenia się i swędzenia. Theo Marvee stworzyło linię dla skóry alipidowej, której składniki wprowadzają właściwy balans warstwy hydrolipidowej, czyniąc skórę odżywioną i miękką.

 

 

 

Produkty wchodzące w skład tej linii mają podobne składniki do lipidów, dzięki czemu mogą bez przeszkód dyfundować do głębszych warstw, przywracając skórze jej funkcje ochronne i związane z utrzymaniem balansu hydro-lipidowego.

Aby utrzymać barierę hydrolipidową na optymalnym poziomie niezbędne jest zaopatrzenie jej w wysoce odżywcze składniki, czyli Resweratrol i Astaksantynę.

Resweratrol – jeden z najsilniejszych antyoksydantów, który hamuje działanie rolnych rodników, stymuluje produkcję glikozaminokwasów, kolagenu i elastyny oraz działa przeciwzapalnie, łagodząco, przyspiesza procesy gojenia i regeneracji. Zwiększa także naturalne zdolności ochronne skóry związane z przeciwdziałaniem negatywnym skutkom promieniowania UVB. Najlepszym źródłem trans-resweratrolu są skórki czarnej odmiany winogron, ale znajdziemy go również w borówkach, żurawinie, czy w ekstrakcie z rdestu. Lista zalet resweratrolu jest niesamowicie długa a otwiera ją opóźnianie procesów starzenia się komórek, co sprzyja zatrzymaniu młodości.

Astaksantyna – kerotenoidowy barwnik roślinny, pozyskiwany z alg Haematococcus Pluvialis. Jest antyoksydantem 500 razy mocniejszym od witaminy E i 60 razy mocniejszy niż witamina C. Nadaje on charakterystyczny różowy kolor, m. in. krewetkom, krabom czy łososiom. Składnik ten przede wszystkim przyspiesza odnowę komórkową skóry oraz chroni przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, które są główną przyczyną starzenia się skóry. Astaksantyna redukuje również przebarwienia i stanowi naturalny filtr słoneczny oraz poprawia znacznie poziom nawilżenia i elastyczności skóry.

wish pro - odmładzanieWish Pro to ekspresowy zabieg pielęgnacyjny w oparciu o technologię infuzji magnetycznej. Urządzenie przekształca impulsy magnetyczne w aktywne pole energetyczne wytwarzające światło lub prąd elektryczny, których skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych. Efekty infuzji magnetycznej maksymalizują kapsułki zabiegowe, które zawierają specjalnie opracowane składy dogłębnie działających substancji aktywnych takich jak: kwas hialuronowy, witamina E, olejek z jojoba oraz masło shea.

Więcej...

Energy LookZabieg o intensywnym działaniu przeciwstarzeniowym oraz wzmacniającym naturalne mechanizmy obronne skóry. Przeznaczony szczególnie dla dla kobiet po 35 roku życia, które na co dzień narażone są na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Efektem zabiegu jest naprawa przyczyniających się do przyspieszonego starzenia mikrouszkodzeń komórek skóry, poprawa jej gęstości oraz redukcja i wygładzenie zmarszczek.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości