SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Jeśli zawsze marzyłaś aby na paznokciach nosić kratkę, koronkę, pepitkę, kokardki lub kwiaty to mamy dla Ciebie cudowną wiadomość. Teraz jest to możliwe dzięki „Nail Patch”. Wzory o jakich tylko marzysz o trwałości do 14 dni. Manicure naklejkowy podbił serca kobiet na całym świecie, kolej na Ciebie.

Proponujemy Manicure naklejkowy jako nową formę wyrażenia swoich myśli, uczuć i emocji.

 

„Nail Pach” to nowy sposób zdobienia paznokci, bez niszczenia naturalnej płytki paznokciowej. Zjawiskowy efekt perfekcyjnej stylizacji a zarazem szybka aplikacji oraz najwyższa trwałość. Ponad 500 wzorów gwarantuje maksymalne zadowolenie.

 

Etapy manicure naklejkowego:

  • manicure klasyczny lub biologiczny
  • aplikacja bazy hybrydowej lub odżywki
  • aplikacja „Nail Patch”
  • aplikacja dwóch warstw topu hybrydowego
  • aplikacja produktów pielęgnacyjnych (oliwka, krem)

Monophase - Innowacja w stylizacji paznokciMollon PRO Monophase Vernis to lakier jednofazowy, rewolucja w stylizacji paznokci naturalnych metodą światłoutwardzalną. Nowa generacja fotoinicjatorów umożliwia polimeryzację lakierów w lampie UV. Lakierowa formuła UV daje natychmiastowy efekt suchych paznokci oraz znacznie skraca czas wykonania stylizacji. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością, zwiększoną twardością i trwałością do 10 dni.

Więcej...

To zabieg mniej ingerujący w naturalny stan paznokcia i skórek, bez użycia metalowych narzędzi.
Zabieg przeznaczony jest dla osób wrażliwych o delikatnych skórkach, dłoniach i stopach, ceniących sobie naturalność. Podczas zabiegu minimalizujemy użycie narzędzi, skupiamy się na wykorzystaniu akcesoriów do naturalnej płytki paznokcia.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości