SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

SPM - Zabiegi antycellulitoweO skuteczności naszej terapii antycellulitowej, świadczy
nie tylko fakt zastosowania oryginalnych, sprawdzonych urządzeń, lecz również doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać odpowiednią, indywidualną terapię, dla każdej z naszych klientek. Dopiero wtedy, mamy pewność że wykonane zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty.

 


Zasada działania SPM Digital polega na zasysaniu skóry do wnętrza szklanych baniek. Uniesione w ten sposób komórki cellulitowe są mechanicznie rozcierane, a to pozwala na lepszą penetracją tlenu przez błony cytoplazmatyczne.

SPM Digital - zasada działaniaSPM Digital - zasada działaniaSPM Digital - zasada działania

Efektem tego oddziaływania jest stymulacja unaczynienia oraz przyspieszenie procesów przemiany materii. Dochodzi do mobilizacji depozytów tłuszczu, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych i ułatwienia odprowadzenia produktów przemiany materii do układu limfatycznego i ich wydalenia.

SPM DigitalOpierając się na wieloletnim doświadczeniu, polecamy wykonać serię zabiegów. Ilość zabiegów w serii zależy od stanu skóry, wieku
i osobistego zaangażowania klientki. Zabiegi wykonujemy dość często bo 2 lub 3 w tygodniu, masaże SPM najlepiej jest przeplatać drenażami limfatycznymi lub owijaniem ciała (Body Wrapping).
Taka kombinacja zabiegów nie tylko zmniejszy grudki cellulitowe,
ale również przyspieszy usuwanie toksyn z organizmu, zmniejszy obrzęki
i ujędrni ciało.

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża i laktacja
  • zapalenie wątroby
  • zapalenia nerek
  • zapalenia żył

Polecam - Ilona Felicjańska

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości