SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Dieta odchudzająca, intensywne ćwiczenia, zabiegi wyszczuplające, które często nie należą do przyjemnych – można się zmęczyć i zniechęcić. A przy zmianie trybu życia i nawyków żywieniowych mobilizacja i samozaparcie jest kluczem do sukcesu. Aby wytrwać w postanowieniu ale mieć z tego odrobinę przyjemności zapraszamy na zabieg, który nie tylko wyszczupla, ale głęboko relaksuje i poprawia nastrój.

Więcej...

Bogactwo Morza MartwegoZabieg skomponowany na naturalnych surowcach pozyskiwanych z fenomenu natury, jakim jest Morze Martwe. W naszym salonie stworzyliśmy niepowtarzalny zabieg oparty na soli i czarnym błocie z Morza Martwego. Zawiera ono bogactwo minerałów i pierwiastków śladowych, oczyszcza i odtruwa organizm, poprawia ukrwienie, łagodzi stany zapalne, dolegliwości reumatyczne i stany łojotokowe skóry. Nie bez znaczenia jest również działanie wyszczuplające i antycellulitowe tego niezwykłego surowca.

Więcej...

Zaczynając walkę z nagromadzoną tkanką tłuszczową należy zacząć od masażu. Musi on być dość intensywny i głęboki tak aby poruszyć podskórną tkankę tłuszczową. A co intensywniej pobudzi skórę jak nie SPM Digital. To wyjątkowo mocny masaż, rozgrzewa i stymuluje całą skórę i tkanki głęboko położone wraz z depozytami tłuszczowymi.

SPM Digital jest jedynym skutecznym masażem zalecanym po liposukcji.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości