SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

wish pro - nawilżanieWish Pro to ekspresowy zabieg pielęgnacyjny w oparciu o technologię infuzji magnetycznej. Urządzenie przekształca impulsy magnetyczne w aktywne pole energetyczne wytwarzające światło lub prąd elektryczny, których skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych. Efekty infuzji magnetycznej maksymalizują kapsułki zabiegowe, które zawierają specjalnie opracowane składy dogłębnie działających substancji aktywnych takich jak: kwas hialuronowy, witamina E, olejek z jojoba oraz masło shea.

Więcej...

Koktajl jaki proponujemy dla intensywnego nawilżenia skóry jest F-HA - czysty kwas hialuronowy.
Jest naturalnym polisacharydem o szerokim spektrum działania, zwłaszcza że F-HA jest bazowany na kwasie o zredukowanej wadze molekularnej, celem jeszcze większej penetracji.

Odwodnienie i utrata jędrności są pierwszymi oznakami nadchodzących zmarszczek oraz wiotczenia pewnych partii skóry twarzy. Kwas hialuronowy pomaga, a nawet zapewnia przywrócenie bilansu wodnego oraz jędrności skóry.

Więcej...

Derma-Roller to system perforacji skóry składający się z 192 tytanowych igieł. Urządzenie to ma za zadanie stworzyć sieć mikro-kanałów do transportu składników aktywnych w głąb skóry.

Dla cery odwodnionej, przesuszone oraz suchej proponujemy zastosować formułę F-XFC. To wyjątkowy preparat do zabiegów nawilżających i anti-aging. Zawiera wysokiej czystości składniki gradacji medycznej, nie zawiera konserwantów, ani innych związków chemicznych.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości