Gravite - Trójwymiarowa przebudowa owalu twarzy

Z wiekiem lub po kuracji odchudzającej niestety nasza skóra w widoczny sposób zaczyna wiotczeć. Większości z nas bardzo to przeszkadza, bo rozluźniona tkanka poddaje się grawitaci i zaczyna wisieć, opadać. Powoduje to efekt obwisłych górnych powiek, opadającyhc policzków i tworzenie się podwójnego podbrudka, uwydatnienie fałdów szyi. Twarz wydaje się smutna i zmęczona.

Gravite jest zabiegiem, który przebudowuje wiotką tkankę dzięki innowacyjnemu kompleksowi przeciwzmarszczkowemu 3D Y Reshape.

Kompleks 3D Y Reshape zawiera:

  • Agefinity - peptyd biomitetyczny będący źródłem energii, która działa na dolną warstwę skóry właściwej przekształcając skórę twarzy i szyję (strefa Y). Wspiera restrukturyzcję macierzy skóry oraz uzupełnia energię komórek. Zapewnia efekt ujędrnienia, redukuje kurze łapki i zmarszczki.
  • QT40 - opatentowany ekstrakt z Ulva Lactuca (roślina z gromady zielenic) zawierający oligosacharydy. Wykazuje potrójne działnie na macierz pozakomókową (ECM): zwiększa jej tworzenie stymulując suntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, sprawia że zachowuje ona swoją strukturę poprzez wiązanie kwasu hialuronowego oraz zapobiega jej degradacji poprzez hamowanie enzymów rozkładających kolagen. Skóra jest jędrniejsza i bardziej elastyczna, owal twarzy jest przemodelowany, policzki zostają podniesione a kontury twarzy zostają przebudowane.
  • Pronalen Flash-Tense Plus - roślinny hydrolizat proteinowy kiełków pszenicy, połączony z bipolarnym czynnikiem polimerowym. wywołuje natychmiastowy długotrwały efekt liftingu powodujący zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz uniesienie owalu twarzy i szyi.

Komu polecamy zabieg Gravite:

 

Gravite to propozycja zabiegu dla skór wiotkich, cienkich i suchych. Dla intensywniejszego efekty przeciwzmarszczkowego i liftingującego polecamy łączyć go z masażami ujędrniającymi, takimi jak: SPM, Kobido, Cosmolifting.

Zalecamy wykonanie serii zabiegów. Zazwyczaj są to 4 zabiegi, raz w tygodniu.