SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Peel Mission

Mając na uwadze bezpieczeństwo i wysoką skuteczność oferowanych zabiegów postanowiłyśmy wprowadzić nową markę Peel Mission.

Peel Mission to polskie kosmetyki bazujące na kwasach. Prosty skład preparatów świadczy o nie stosowaniu balastowych składników chemicznych w recepturach kosmetycznych oraz zawartości konserwantów posiadających ECOCERT.

Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwoliła stworzyć spersoliwowane programy inicjujące procesy naprawczo – regenerujące w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym pochodzeniu.

Kosmetyki Peel Mission działają synergicznie, dzięki czemu wspomagają walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukują ich objawy.

Więcej...

Trening personalny

Ruch zapewnia nam zdrowie, zgrabną sylwetkę i dobry nastrój.

W naszym salonie dążymy do tego aby pielęgnację łączyć z dietą i ruchem. Prócz sprawdzonych jak i nowatorskich zabiegów oferujemy Test Nietolerancji Pokarmowej, aby wykluczyć z diety to co nam szkodzi. A od listopada 2017r. można również rozpocząć pracę nad swoimi mięśniami i kondycją w Personal Training Center.

Więcej...

Skinexpert

Peeling to usunięcie defektów kosmetycznych i/lub zmian powstałych w przebiegu chorób i w procesie starzenia, zlokalizowanych w obrębie naskórka lub naskóra i skóry właściwej, poprzez przyspieszony i kontrolowaną formę eksfoliacji komórek. Złuszczanie kwasami polega na nałożeniu odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Skuteczność tej metody polega na możliwości regulacji poziomu złuszczania - dobierając odpowiednie proporcje substancji aktywnych, dzięki którym możliwe jest usunięcie poszczególnych warstw naskórka.

Więcej...

TrychologiaTrychologia – zdrowa skóry głowy = piękne włosy.

Każda z nas pragnie mieć zdrowe, gęste, lśniące włosy. Dbamy o nie stosując rożne szampony, odżywki, olejki i inne cudowne produkty. Z różnym skutkiem. Zapominamy, że aby mieć piękne i zdrowe włosy należy przede wszystkim zadbać o skórę głowy i wzmocnić cebulkę włosa. Tym właśnie specjalizuje się Trychologia (trikhos – włos, logos - nauka). To dziedzina nauki, która zajmuje się anatomią, fizjologią, patologią włosów i skóry głowy.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości