SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Peel Mission

Mając na uwadze bezpieczeństwo i wysoką skuteczność oferowanych zabiegów postanowiłyśmy wprowadzić nową markę Peel Mission.

Peel Mission to polskie kosmetyki bazujące na kwasach. Prosty skład preparatów świadczy o nie stosowaniu balastowych składników chemicznych w recepturach kosmetycznych oraz zawartości konserwantów posiadających ECOCERT.

Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwoliła stworzyć spersoliwowane programy inicjujące procesy naprawczo – regenerujące w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym pochodzeniu.

Kosmetyki Peel Mission działają synergicznie, dzięki czemu wspomagają walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukują ich objawy.

Więcej...

maseczkiDrodzy klienci w związku z zaistniałą sytuacją wprowadzamy dodatkowe procedury higieniczno-sanitarne, jak również dodatkową ankietę dotyczącą aktualnego stanu Waszego zdrowia. Ze względu na kameralny charakter naszego salonu i od zawsze odpowiedzialne podejście do zawodu kosmetologa mamy nadzieję, że zmiany nie będą dla Was uciążliwe. Dołożymy wszelkich starań aby wizyty w naszym salonie były, jak zawsze bezpieczne i komfortowe.

 

 

 

 

 

 

Więcej...

Trening personalny

Ruch zapewnia nam zdrowie, zgrabną sylwetkę i dobry nastrój.

W naszym salonie dążymy do tego aby pielęgnację łączyć z dietą i ruchem. Prócz sprawdzonych jak i nowatorskich zabiegów oferujemy Test Nietolerancji Pokarmowej, aby wykluczyć z diety to co nam szkodzi. A od listopada 2017r. można również rozpocząć pracę nad swoimi mięśniami i kondycją w Personal Training Center.

Więcej...

czerwona samariteIdea Samarite Original wywodzi się z odległych czasów, gdy człowiek zapragnął posiąść autentyczne piękno i wieczną młodość, obserwował naturę, uczył się i czerpał z jej nieprzebranych bogactw, by wprowadzić tę ideę w życie. Jednak z biegiem czasu tajemnice Samarite uległy zapomnieniu. Dopiero długie poszukiwania i powrót do źródeł pozwoliły odkryć je na nowo.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości