SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Peel Mission

Mając na uwadze bezpieczeństwo i wysoką skuteczność oferowanych zabiegów postanowiłyśmy wprowadzić nową markę Peel Mission.

Peel Mission to polskie kosmetyki bazujące na kwasach. Prosty skład preparatów świadczy o nie stosowaniu balastowych składników chemicznych w recepturach kosmetycznych oraz zawartości konserwantów posiadających ECOCERT.

Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwoliła stworzyć spersoliwowane programy inicjujące procesy naprawczo – regenerujące w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym pochodzeniu.

Kosmetyki Peel Mission działają synergicznie, dzięki czemu wspomagają walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukują ich objawy.

Proponujemy następujące zabiegi:

RetiPeel - Dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

Architect Peel - zabieg oparty o działanie kwasów huminowych. To substancja pochodząca z borowiny, o szerokim spektrum działania na skórę. W zabiegu Architect Peel kwas huminowy ma za zadanie przebudować strukturę skóry aby była gładka i sprężysta.

Lift Peel – dwufazowy program liftingujący bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki właściwościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację skóry oraz hamyje działanie hialuronidazy.

Shiki Peel -  na bazie kwasu szikimowego, jest on pozyskiwany z anyżu gwiaździstego (Shikimi). Ma właściwości złuszczające ale nie drażni skóry. Wpływa na odpowiednie nawilżenia skóry, która odzyskuje jędrność i elastyczność. Kwas szikimowy ceniony jest również ze względu na działanie przeciwtrądzikowe. Odblokowuje zaczopowane ujścia gruczołów łojowych, dzięki czemu liczba stanów zapalnych zostaje zminimalizowana.

Witamin C Peel - wykorzystuje aż cztery bioaktywne formy witaminy C: etynol kwasu askorbinowego, sól fosforanu askorbylu, glukozyd askorbylu i kwas L-askorbinowy.

Pełna siła działania witaminy C, zapewnia:

  • rozjaśnienie i wygładzenie skóry
  • wyrównanie kolorytu cery
  • poprawę jędrności
  • optymalne działanie antyoksydacyjne.

B-Like Peel – zabieg, który bazuje na kwasie gamma-aminomasłowym. Jego działanie opiera się na mechanizmie blokowanie sygnałów synaps nerwowych szlakami kanałów jonowych. Po bezpośredniej aplikacji na skórę blokuje mikroskurcze mięśni, powodując ich relaksakcję, a w efekcie redukcję zmarszczek mimicznych.

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości