SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

baner3

Theo Marvee powstało we Francji w połowie lat 90, jako jedna z marek specjalizująca się w przetwórstwie kosmetycznym alg morskich.

Skupia się na opracowywaniu nowych receptur masek i innych preparatów ze składnikami pochodzenia oceanicznego takich jak: algi, kawior, czarna perła.

Obecnie Theo Marvee jest marką globalną. Zespół specjalistów twarzy rewolucyjne receptury i przy współpracy wielu najlepszych światowych laboratoriów dostarcza nam kosmetyki o niespotykanej do tej pory sile działania, które mogą być dostępne dla wszystkich. Łącząc magię, tradycję i nowoczesność Theo Marvee zatrzymuje czas i cofa go sprawiając, że przestaje mieć on znaczenie.

Teraz także Ty możesz stać się uczestnikiem tej magii sięgając po Theo Marvee.

 

Zapraszamy na wybrane zabiegi proponowane przez Theo Marvee:

Caviariste - ekskluzywny zabieg z kawiorem i czarną perłą

Reverso - odmładzający zabieg z REZWERATROLEM

Lactobionique - regeneracja skóry z AZS

Collagenique - kolagen "białko młodości"

 

Caviariste.

Korzystając z darów natury Laboratoria Theo Marvee stworzyły linię, charakteryzującą się nadzwyczajnymi właściwościami przeciwzmarszczkowymi, regenerującymi i nawilżającymi. Synergiczne połączenie właściwości ekstraktu z kawioru i ekstraktu z czarnej perły stworzyło kompleks, który skutecznie przeciwstawia się upływowi czasu sprawiając, że z dnia na dzień stajesz się coraz młodsza i piękniejsza.

 

 

Reverso.

Theo Marvee stworzyło linię dla skóry alipidowej, której składniki wprowadzają właściwy balans warstwy hydrolipidowej, czyniąc skórę odżywioną i miękką. Produkty wchodzące w skład tej linii mają podobne składniki do lipidów, dzięki czemu mogą bez przeszkód dyfundować do głębszych warstw, przywracając skórze jej funkcje ochronne i związane z utrzymaniem balansu hydro-lipidowego.

Aby utrzymać barierę hydrolipidową na optymalnym poziomie niezbędne jest zaopatrzenie jej w wysoce odżywcze składniki, czyli Resweratrol i Astaksantynę.


 

Lactobionique.

Cera wrażliwa, atopowa, z trądzikiem różowatym to zdecydowanie najtrudniejszy do pielęgnacji typ cery, niestety coraz częściej spotykany.

Łagodne a jednocześnie intensywne działanie kwasu lactobionowego regeneruje skórę, łagodzi podrażnienia i stany zapalne, dzięki czemu może być stosowany w pielęgnacji AZS (atopowe zapalenie skóry), trądzikiem różowatym, przez kobiety ciężarne i karmiące oraz z łojotokowym zapaleniu skóry, a także w trakcie leczenia retinoidami i sterydami. Doskonale sprawdza się w regeneracji skóry po intensywnych zabiegach dermo estetycznych jak laseroterapia czy peelingi chemiczne.

 

Collagenique.

Nowatorska terapia anti-age i regenerująca gospodarkę hydro - lipidową skóry oparta na transdermalnym kolagenie oraz kompleksach przeciwzmarszczowych botulin-like.

 

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości