SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Walka z cellulitemProgramy zabiegowe proponowane w naszym Salonie Urody są oparte na najnowszych odkryciach w badaniach nad kosmetyką i cellulitem. Zróżnicowana Terapia Cellulitu opracowana przez niemieckiego lekarza dr Rudolfa Weyergansa wykorzystuje nowe podejście do leczenia cellulitu. Jego praca nad leczeniem zmian cellulitowych miała swój początek w roku 1980, skupiała się nie tylko nad anatomiczną i fizjologiczną naturą cellulitu, ale także nad jego rozprzestrzenianiem demograficznym.

 

 

Badania prowadzone przez Weyergansa gwarantują unowocześnianie urządzeń, zabiegów i metod terapeutycznych.

Tak narodziła się Zróżnicowana Terapia Cellulitu, jest ona oparta na trójkierunkowym działaniu:

  1. stymulacja przepływu limfy
  2. aktywacja metabolizmu tkanki tłuszczowej
  3. wzmacnienie tkanki łącznej

Zakrojone na światową skalę badania naukowe potwierdziły skuteczność zabiegów Weyergans w terapii cellulitu. Zróżnicowana Terapia Cellulitu pozwala na uzyskanie optymalnych, długoterminowych efektów.

O skuteczności naszej terapii antycellulitowej, świadczy nie tylko fakt zastosowania oryginalnych, sprawdzonych urządzeń, lecz również doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać odpowiednią, indywidualną terapię, dla każdej z naszych klientek. Dopiero wtedy mamy pewność, że wykonane zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty.

Zanim rozpoczniemy kurację, spotkamy się na konsultacji. To pierwsze spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Kosmetyczka obejrzy ciało, zdiagnozuje stopień cellulitu, wykluczy przeciwwskazania, zaproponuje indywidualną kurację. Program zabiegów ustali uwzględniając stan skóry oraz dyspozycyjność klientki.

Naszych zabiegów antycellulitowych nie wykonamy gdy: jesteś w ciąży lub karmisz piersią, gdy masz problemy z wątrobą lub nerkami oraz gdy masz zapalenie żył.

Oprócz zabiegów, mamy do zaoferowania dodatkowe kuracje, które wspomogą redukcję cellulitu. Kosmetyczka doradzi jakie kosmetyki stosować w domu, zaproponuje dietę oczyszczającą lub wykona test na nietolerancje pokarmowe Food Detective, zaproponuje ćwiczenia wzmacniające mięśnie i poprawiające metabolizm.
Mamy świadomość, że zjawisko cellulitu ma wiele przyczyn dlatego nasza terapia antycellulitowa jest tak rozbudowana. Nasze klientki, chcąc poprawić kondycję skóry, ściśle przestrzegają zasad wytyczonych przez kosmetyczkę. Dlatego odnosimy sukces w walce z uciążliwym cellulitem.

Specjalizujemy się w antycellulitowym masażu próżniowym SPM Digital.

"Piękno i zdrowie to prezenty, które możesz podarować sobie sama" dr Rudolf Weyergans.
SPM - masaż próżniowy, ma szerokie zastosowanie w naszym salonie urody (dysponujemy dwoma urządzeniami SPM Digital). Urządzenie zaprojektowane przez niemieckiego lekarza rewelacyjnie sprawdza się w zabiegach na twarzy, ciele czy biuście.
Zasada działania jest bardzo prosta, ale też bardzo skuteczna. Masaż wykonywany jest za pomocą szklanych aplikatorów, niby baniek. Bańki mają różną średnicę, w zależności od okolicy dobiera się odpowiednią wielkość. Masaże wykonujemy na olejach, wzbogaconych składnikami aktywnymi. Masaż jest bardzo intensywny i pobudzający.
SPM to urządzenie pracujące pod ciśnieniem, szklane aplikatory lekko zasysają skórę, uniesione w ten sposób komórki są rozciągane, a to pozwala na lepszą penetrację tlenu przez błony cytoplazmatyczne.
Efektem tego oddziaływania jest stymulacja unaczynienia oraz przyspieszenie procesów przemiany materii. Dochodzi do mobilizacji depozytów tłuszczu, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych co ułatwia odprowadzenie produktów przemiany materii do układu limfatycznego i ich wydalenie.
W dzisiejszych czasach, kiedy mało się ruszamy, oddychamy zanieczyszczonym powietrzem oraz źle się odżywiamy nasza skóra zaczyna ospale funkcjonować. Masaż SPM pomoże skórze odzyskać żywotność i witalność. Dlatego specjalizujemy się w masażu próżniowym, zachęcamy do masażu każdej części twarzy oraz ciała.

SPM - intensywny masaż twarzy i szyi.
SPM Digital na twarzZ czasem skóra na twarzy staje się coraz bardziej wiotka, pomarszczona, a skóra na pozostałych częściach ciała pozostawia wiele do życzenia. Rozwiązaniem tych problemów jest SPM - nowoczesna metoda ujędrniania skóry. Masaż podciśnieniowy przy pomocy pomp ssących poprawia napięcie skóry, stymuluje przepływ limfy, oczyszcza i wzmacnia tkankę podskórną. Stymulujący masaż poprawia krążenie tętnicze, szybszy przepływ krwi dotlenia wszystkie warstwy skóry, odżywia ją. Wszystkie procesy dzięki temu przebiegają dynamiczniej, powstają nowe komórki skóry, fibroblasty stymulowane są do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Zaleca się przeprowadzenie serii 5-10 zabiegów, po dwa zabiegi w tygodniu. Sam masaż jest bardzo przyjemny i odprężający, a kończąca zabieg chłodna maska kolagenowa, daje uczucie komfortu jak również nawilża i napina skórę.

Zabieg SPM można połączyć z wprowadzeniem serum ultradźwiękami, co da kompleksowy efekt odmłodzenia i regeneracji.

SPM - masaż antycellulitowy i modelujący sylwetkę.
SPM Digital na udaMasaż urządzeniem SPM wykorzystujemy do leczenia tkanki cellulitowej. Zasada działania jest identyczna, szklana bańka zasysając skórę przyspiesza metabolizm komórkowy, tym samym depozyty tłuszczowe zmniejszają się. Dodatkowe pobudzenie ukrwienia i przyspieszenie przepływu limfy, w wyraźny sposób poprawia kondycję skóry. Niestety masaż redukujący cellulit jest mocno odczuwalny, mogą też pojawić się niewielkie siniaki, które goją się bardzo szybko (2-4 dni). Na szczęście SPM ma możliwość ustawienia parametrów, tak aby każda osoba, nawet bardzo wrażliwa na ból, mogła poddać się masażowi.

Z doświadczenia wiemy, że aby efekty wygładzenia cellulitu i ujędrnienia były widoczne należy wykonać serię zabiegów, proponujemy 10-15 zabiegów. Masaż należy wykonywać dość często bo 2-3 zabiegi w tygodniu.

O skuteczności naszej terapii antycellulitowej z wykorzystaniem SPM, świadczy nie tylko fakt zastosowania oryginalnego, sprawdzonego urządzenia, lecz również doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać odpowiednią, indywidualną terapię, dla każdej z naszych klientek. Dopiero wtedy, mamy pewność że wykonane zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty.

SPM - kształtowanie i ujędrnianie biustu.
SPM Digital na biustUrządzenie SPM Vacum Press ma możliwość przeprowadzenia zabiegów na biust. Do tego celu zostały stworzone specjalne przystawki do biustu, w trzech rozmiarach. Specjalne bańki są podłączane bezpośrednio do urządzenia, są one automatycznie sterowane i kontrolowane, oczywiście po ręcznym ustaleniu parametrów. Ciśnienie i podciśnienie naprzemiennie oddziałuje
na tkankę stymulując przepływ limfy, poprawiając produkcję kolagenu i elastyny. Substancje te wzmacniają tkankę łączną
i nadają jej większą elastyczność. Biust staje się bardziej jędrny, pełny i podniesiony. W czasie pracy urządzenia, osoba poddająca się zabiegowi leży w wygodnej pozycji, może się zdrzemnąć
i zrelaksować.

 

Serdecznie polecam,

Sylwia Żółkiewska.

 

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości