SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Ciepła i dyskretna atmosfera, profesjonalna i kompleksowa opieka to drobiazgi, które Cię urzekną. Dążenie do Twojego zadowolenia, abyś po wyjściu z salonu wyglądała olśniewająco - to nasz cel.

Proponujemy kompleksowe, profesjonalne i nowoczesne usługi kosmetyczne. Specjalizujemy się w zabiegach antycellulitowych, wyszczuplających i modelujących sylwetkę, kosmetyce profesjonalnej twarzy, depilacji woskiem oraz laserem IPL, makijażu trwałym, masażach rehabilitacyjnych i relaksujących. Ale, również dbamy o Twoje zdrowie proponując test na nietolerancję pokarmowe i odpowiednią dietę lub zalecenia dietetyczne.

Mocno stawiamy na naturalne metody odmładzania masażem i akupunkturą kosmetologiczną.

Zdrowy, ładny wygląd i dobre samopoczucie są pragnieniem nas wszystkich.

Nieustannie dążymy do sprostania tym oczekiwaniom. Oferujemy zabiegi stymulujące i wzmacniające skórę, jej funkcjonalność i żywotność. Naszą filozofią jest doprowadzić Twój cały organizm do harmonii i równowagi. Zawsze To Ty jesteś w centrum naszej uwagi, abyś czuła się zaopiekowana, zrelaksowana i spokojna. Wszystko to znajdziesz u nas, w salonie urody do którego wraca się z przyjemnością.

Olśniewaj na co dzień!

 

Recepcja - Salon Urody ShineDepilacja laserowa - IPL - Salon Urody ShineFale Radiowe - Salon Urody Shine

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości