SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

"Piękno i zdrowie to prezenty, które możesz podarować sobie sama" dr Rudolf Weyergans.
SPM - masaż próżniowy, ma szerokie zastosowanie w naszym salonie urody (dysponujemy dwoma urządzeniami SPM Digital). Urządzenie zaprojektowane przez niemieckiego lekarza rewelacyjnie sprawdza się w zabiegach na twarz, ciało i biust. Zabieg SPM to swoista profilaktyka przeciwstarzeniowa. Wykonywane systematycznie masaże znacznie poprawiają kondycję skóry, ale nie tylko bo stymulacja sięga znacznie głębiej.

Wzmocnią się naczynka włosowate, będą mniej "pękać", zmniejszy się ilość "pajączków", żyły będą elastyczne i odporne, zmniejszy się prawdopodobieństwo wystąpienia żylaków.  Poprawią się też żyły limfatyczne, dzięki temu zmniejszą się obrzęki, a nadmiar wody zredukuję się. Poprawa cyrkulacji krwi i limfy  da rozjaśnienie i świeżość na skórze, zaczerwienia znikną, obrzęki też. Masaż SPM stymuluje fibroblasty, to komórki odpowiedzialne za ciągłe budowanie kolagenu i elastyny. Dobrze wiemy, jak tego budulca potrzebuje nasza skóra aby była jędrna i gładka. Co więcej masaż SPM poprawia tonus mięśniowy. Po masażach nasze wiotkie i słabe mięśnie wracają do swioch naturalnych kształów i fizjologicznego położenia. Reasumujc, masażu SPM jest obowiązkowy dla naszedo zdrowia, witalności i pięnej skóry.


Zasada działania SPM jest bardzo prosta, ale też bardzo skuteczna. Masaż wykonywany jest za pomocą szklanych aplikatorów, niby baniek. Bańki mają różną średnicę, w zależności od okolicy dobiera się odpowiednią wielkość. Masaże wykonujemy na olejach, wzbogaconych składnikami aktywnymi. Masaż jest bardzo intensywny i pobudzający.
SPM to urządzenie pracujące pod ciśnieniem, szklane aplikatory lekko zasysają skórę, uniesione w ten sposób komórki są rozciągane, a to pozwala na lepszą penetrację tlenu przez błony cytoplazmatyczne.
Efektem tego oddziaływania jest stymulacja unaczynienia oraz przyspieszenie procesów przemiany materii. Dochodzi do mobilizacji depozytów tłuszczu, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych co ułatwia odprowadzenie produktów przemiany materii do układu limfatycznego i ich wydalenie.
W dzisiejszych czasach, kiedy mało się ruszamy, oddychamy zanieczyszczonym powietrzem oraz źle się odżywiamy nasza skóra zaczyna ospale funkcjonować. Masaż SPM pomoże skórze odzyskać zdrowie i witalność. Dlatego polecamy go każdemu.

SPM - intensywny masaż twarzy i szyi.
SPM Digital na twarzZ czasem skóra na twarzy staje się coraz bardziej wiotka, pomarszczona, a skóra na pozostałych częściach ciała pozostawia wiele do życzenia. Rozwiązaniem tych problemów jest SPM - nowoczesna metoda ujędrniania skóry. Masaż podciśnieniowy przy pomocy pomp ssących poprawia napięcie skóry, stymuluje przepływ limfy, oczyszcza i wzmacnia tkankę podskórną. Stymulujący masaż poprawia krążenie tętnicze, szybszy przepływ krwi dotlenia wszystkie warstwy skóry, odżywia ją. Wszystkie procesy dzięki temu przebiegają dynamiczniej, powstają nowe komórki skóry, fibroblasty stymulowane są do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Zaleca się przeprowadzenie serii 5-10 zabiegów, po dwa zabiegi w tygodniu. Masaż jest bardzo przyjemny i odprężający, a kończąca zabieg chłodna maska kolagenowa, daje uczucie komfortu jak również nawilża i napina skórę.

SPM - masaż antycellulitowy i modelujący sylwetkę.
SPM Digital na udaMasaż urządzeniem SPM wykorzystujemy do leczenia tkanki cellulitowej. Zasada działania jest identyczna, szklana bańka zasysając skórę przyspiesza metabolizm komórkowy, tym samym depozyty tłuszczowe zmniejszają się. Dodatkowe pobudzenie ukrwienia i przyspieszenie przepływu limfy, w wyraźny sposób poprawia kondycję skóry. Niestety masaż redukujący cellulit jest mocno odczuwalny, mogą też pojawić się niewielkie siniaki, które goją się bardzo szybko (2-4 dni). Na szczęście SPM ma możliwość ustawienia parametrów, tak aby każda osoba, nawet bardzo wrażliwa na ból, mogła poddać się masażowi.

Z doświadczenia wiemy, że aby efekty wygładzenia cellulitu i ujędrnienia były widoczne należy wykonać serię zabiegów, proponujemy 10-15 zabiegów. Masaż należy wykonywać dość często bo 2-3 zabiegi w tygodniu.

O skuteczności naszej terapii antycellulitowej z wykorzystaniem SPM, świadczy nie tylko fakt zastosowania oryginalnego, sprawdzonego urządzenia, lecz również doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać odpowiednią, indywidualną terapię, dla każdej z naszych klientek. Dopiero wtedy, mamy pewność że wykonane zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty.

SPM - kształtowanie i ujędrnianie biustu.
SPM Digital na biustUrządzenie SPM Vacum Press ma możliwość przeprowadzenia zabiegów na biust. Do tego celu zostały stworzone specjalne przystawki do biustu, w trzech rozmiarach. Specjalne bańki są podłączane bezpośrednio do urządzenia, są one automatycznie sterowane i kontrolowane, oczywiście po ręcznym ustaleniu parametrów. Ciśnienie i podciśnienie naprzemiennie oddziałuje
na tkankę stymulując przepływ limfy, poprawiając produkcję kolagenu i elastyny. Substancje te wzmacniają tkankę łączną i nadają jej większą elastyczność. Biust staje się bardziej jędrny, pełny i podniesiony. W czasie pracy urządzenia, osoba poddająca się zabiegowi leży w wygodnej pozycji, może się zdrzemnąć
i zrelaksować.

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości