SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Regenerujący zabieg na dłonie, to idealna propozycja na każdą porę roku gdy skóra na dłoniach jest wysuszona, szorstka, wiotka i pomarszczona.
Zabieg rozpoczynamy od wykonania mikrodermabrazji, czyli zabiegu ścierającego naskórek za pomocą głowicy z diamentami. Starcie naskórka ułatwi przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, rozjaśni istniejące przebarwienia i drobne plamki oraz zmiękczy skórę.

Więcej...

Wykonany przy użyciu zestawu Callus Peel, bez potrzeby moczenia stóp i używania frezarki, kwasowy pedicure ma nie tylko właściwości upiększające, ale także lecznicze. Szybki, łagodny, 4 etapowy zabieg pozwala wykonać fachowy pedicure i cieszyć się zadbanymi stopami przez cały rok. Główną zaletą kuracji kwasami jest to, że skóra normalizuje swoją grubość, naskórek wolniej gromadzi się dzięki czemu stopy,
a zwłaszcza pięty są gładki i miękkie na długi czas.

Więcej...

Każdy mężczyzna doskonale wie, jak ważne są detale. Zadbane dłonie i stopy dodają pewności siebie, sprawiają że czujemy się dobrze we własnym ciele. Ale brak czasu i pośpiech odsuwają te drobne zabiegi upiększające na plan dalszy. Nasza propozycja pielęgnacji SPA na dłonie oraz stopy pozwoli nadrobić zaległości oraz sprawi, że Twoje dłonie i stopy będą naturalnie piękne i zdrowe.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości