SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Wykonany przy użyciu zestawu Callus Peel, bez potrzeby moczenia stóp i używania frezarki, kwasowy pedicure ma nie tylko właściwości upiększające, ale także lecznicze. Szybki, łagodny, 4 etapowy zabieg pozwala wykonać fachowy pedicure i cieszyć się zadbanymi stopami przez cały rok. Główną zaletą kuracji kwasami jest to, że skóra normalizuje swoją grubość, naskórek wolniej gromadzi się dzięki czemu stopy,
a zwłaszcza pięty są gładki i miękkie na długi czas.

Podczas zabiegu używane są płatki nasączone kwasami, pozostawione na 15 minut na stopie pozwalają usunąć wszelki zrogowaciały naskórek. W skład płatków wchodzą: kwas mlekowy, kwas winowy i kwas cytrynowy o właściwościach antybakteryjnych, normalizujących złuszczanie naskórka.
Po zalecanym czasie zmiękczony naskórek usuwa się specjalną szpatułką. Aby wygładzić i dokładnie dopracować złuszczone miejsca stosujemy delikatną, przeznaczoną do tego celu higieniczną tarkę.
Ostatnim etapem zabiegu jest aplikacja kremu o silnym działaniu nawilżającym i odżywczym.
Dodatkowe składniki witaminowe i ziołowe (lawenda, eukaliptus, mentol) zapewnią pełen komfort i świeżość stóp. W zależności od stanu stóp, zalecamy wykonać kilka zabiegów od 3-4, w odstępie od 2-4 tygodni.

Przeciwwskazania:

  • świeże rany
  • nieuregulowana cukrzyca
  • alergia na składniki płatków
  • grzybica stóp

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości