Regeneracja dłoni - Skóra dłoni gładka jak aksamit

Regenerujący zabieg na dłonie, to idealna propozycja na każdą porę roku gdy skóra na dłoniach jest wysuszona, szorstka, wiotka i pomarszczona.
Zabieg rozpoczynamy od wykonania mikrodermabrazji, czyli zabiegu ścierającego naskórek za pomocą głowicy z diamentami. Starcie naskórka ułatwi przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, rozjaśni istniejące przebarwienia i drobne plamki oraz zmiękczy skórę.


Na tak przygotowaną skórę nakładamy maskę bogatą w drogocenne składniki regenerujące, wygładzające i odmładzające. Maska zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego, kolagenu, macicy perłowej, jedwabiu oraz parafiny. Wszystkie te składniki uaktywniają się pod wpływem ciepła, zaczynają się rozpływać i rzednąć, w takiej postaci lepiej są przyswajalne przez skórę. Czynnik termiczny jest możliwy dzięki zastosowaniu specjalnych rękawic z funkcją rozgrzewania. Odczuwane ciepło na dłoniach dodatkowo relaksuje i uspokaja.
Po 15 minutach usuwamy resztki maski i wmasowujemy porcję wygładzającego kremu. Zabieg ten możemy połączyć z dowolnym zabiegiem na twarz lub ciało.
Regenerujący zabieg na dłonie zapewnia długotrwałe nawilżenie i miękkość, dłonie będą gładkie jak aksamit.