Gorącymi kamieniami - dobroczynne ciepło

Wyjątkowo przyjemna i relaksująca forma masażu. Dzięki gorącym wulkanicznym kamieniom mięśnie szybko się rozluźniają, a dodatkowo aura wokół zabiegu i delikatne powolne ruchy powodują odprężenie i relaks. Oprócz rozluźnienia mięśni masaż odblokowuje przepływ energii w czakrach, pobudza krążenie, reguluje ciśnienie krwi i wprowadza w stan głębokiej relaksacji.

Dlaczego kamienie wulkaniczne?
Kamienie do przeprowadzenia masażu, pozyskuje się ze specjalnie selekcjonowanych obszarów dużej aktywności wulkanicznej, a zarazem czystych ekologicznie np. Hawaje, Bali. Wydobywa się je z dna oceanów, gdzie zostały wyszlifowane przez piasek i fale. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, a zawarta
w nich energia z głębin mórz, zbawienna dla naszego organizmu.
Kamienie podgrzewa się w specjalnym podgrzewaczu. Ich struktura powoli oddaje ciepło skórze, rozgrzewając mięśnie, zmniejszają ich napięcie, wspomaga pracę układu krążenia.
Przebieg masażu.

Masaż kamieniami wykonujemy na dobroczynnych olejach naturalnych. Kamienie wulkaniczne idealnie gładkie, o różnej wielkości i ciężarze gładko przesuwane są po ciele, co daje niezapomniane wrażenia, których nie można porównać z niczym innym. Ostatnią częścią masażu jest ułożenie ich w punktach energetycznych, odpowiadających poszczególnym narządom. Rytuał trwa około 1,5 godzin.

Przeciwwskazania do masażu:

  • niewydolność serca
  • zaburzenia czucia
  • stany nowotworowe
  • stany gorączkowe

Czy podczas masażu masowane są okolice intymne?
Nie, masaż klasyczny nie obejmuje okolic intymnych.