Zoga Face Integration - Modeling twarzy

Zoga to kolejny masaż, który z pasją wykonujemy w naszym salonie.

Integracja mięśniowo-powięziowa struktur twarzy to inaczej mówiąc naprawa i powrót do naturalnego, zdrowego wyglądu twarzy. Trzeba sobie uświadomić, że jesteśmy całością, to co dzieje się z naszym ciałem (przykurcze, napięcia, zwyrodnienia…), wcześniej czy później będzie uwidocznione na twarzy, w jej rysach, grymasach, zmarszczkach.

Zoga Face Integration pozwala przywrócić albo zainicjować dobre zmiany w strukturze twarz, szyi czy dekolcie. Oczywiście uwzględniając co dzieje się z naszym ciałem, z postawą,  trybem życia. Bo to wszystko ma wpływ na wygląd twarzy, proces starzenia się, kolejność powstawania konkretnych zmarszczek i bruzd.

Zoga Face jest rozbudowanym masażem. Obejmuje dekolt, szyję całą twarz oraz głowę. Uwzględniając przebieg mięśni ich tonus, ukrwienie i nagromadzenie limfy ręce masażysty potrafią wyczuć, wybadać miejsca „chore”, potrzebujące korekcji, stymulacji, złagodzenia bądź skonfigurowania na nowo. Niekiedy są to ruchy delikatne, ale dla odbiorcy mocne i drażniące, głęboko docierające do sedna problemu, np. opadające powieki należy podciągnąć masując całą głowę, a głównie czepiec (wierzchołek głowy). Lub zmarszczki „marionetki” powstają przy przykurczonej szyi, więc należy skupić się na jej rozciąganiu.

Znając anatomię i przyczynę powstawania zmarszczek jesteśmy w stanie dzięki Zoga Face:

  • zmniejszyć objętości w problematycznych obszarach, modeling twarzy
  • konturować owal
  • likwidować wiotkość skóry
  • skutecznie drenować skórę
  • poprawiać przepływ krwi żylnej
  • odblokować przepływ energii i sił witalnych

Rezultatem stosowania specjalnych technik korekcyjnych jest normalizacja napięcia mięśniowo-powięziowego. Jest to bardzo skuteczna metoda odmładzania i liftingu twarzy dla osób, które preferują naturalne metody pielęgnacji skóry dla zachowania młodego wyglądu.

Zoga Face to relaks i głębokie działanie na mięśniach twarzy, szyi, dekolcie i czepcu. Jednocześnie wyciszenie nerwów i uspokojenie. Od razu widać to w rysach twarzy, która rozluźnia się. Brak napięć i dotlenienie skóry jest podstawą ładnego, harmonijnego wyglądu.

Zaga Face to inne spojrzenie na nasze ciało, procesy które w nim zachodzą, to świadomość naszej istoty. Cudowne uczucie harmonii, zjednoczenia i siły.