SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Cavix na BrzuchCavix, to urządzenie do nieinwazyjnego likwidowania komórek tłuszczowych, wykorzystujące zjawisko kawitacji. Podczas zabiegu na ciało oddziałują fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości, które wytwarzając mikro pęcherzyki doprowadzają do kompresji i dekompresji komórek tłuszczowych,
w efekcie jest to taki nacisk na komórki tłuszczowe,
że ulegają one rozpadowi.

Więcej...

Zaczynając walkę z nagromadzoną tkanką tłuszczową należy zacząć od masażu. Musi on być dość intensywny i głęboki tak aby poruszyć podskórną tkankę tłuszczową. A co intensywniej pobudzi skórę jak nie Spm Digital. To wyjątkowo mocny masaż, rozgrzewa i stymuluje całą skórę i tkanki głęboko położone wraz  z komórkami tłuszczowymi. Do zabiegów SPM najlepiej dołączyć ćwiczenia oraz niskokaloryczną dietę, a utrata z obwodu brzucha gwarantowana.

Więcej...

Skóra ciała potrzebuje detoksykacji, ale nie zapominamy o skórze twarzy. Dlatego podczas zabiegu borowinowego na ciało dodatkowo wykonujemy zabieg pielęgnujący na twarz. Skóra twarzy rewelacyjnie reaguje na naturalną borowinę. Nałożona maska przyjemnie mrowi, naturalna ziarnistość pozwala wykonać delikatny peeling. Maska jest kremowa i lekko olejkowa więc wykonany na niej masaż pozwala głębiej wchłonąć składniki aktywne zawarte w borowinie. Całe ciało i twarz po masce borowinowej jest nawilżone i wygładzone oraz nabiera zdrowego blasku.

Więcej...

Zabieg skomponowany na naturalnych surowcach pozyskiwanych z fenomenu natury, jakim jest Morze Martwe. W naszym salonie stworzyliśmy niepowtarzalny zabieg oparty na soli i czarnym błocie z Morza Martwego. Zawiera ono bogactwo minerałów i pierwiastków śladowych, oczyszcza i odtruwa organizm, poprawia ukrwienie, łagodzi stany zapalne, dolegliwości reumatyczne i stany łojotokowe skóry. Nie bez znaczenia jest również działanie wyszczuplające i antycellulitowe tego niezwykłego surowca.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości