SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Skóra ciała potrzebuje detoksykacji, ale nie zapominamy o skórze twarzy. Dlatego podczas zabiegu borowinowego na ciało dodatkowo wykonujemy zabieg pielęgnujący na twarz. Skóra twarzy rewelacyjnie reaguje na naturalną borowinę. Nałożona maska przyjemnie mrowi, naturalna ziarnistość pozwala wykonać delikatny peeling. Maska jest kremowa i lekko olejkowa więc wykonany na niej masaż pozwala głębiej wchłonąć składniki aktywne zawarte w borowinie. Całe ciało i twarz po masce borowinowej jest nawilżone i wygładzone oraz nabiera zdrowego blasku.

Bazą kompleksowej pielęgnacji jest borowina. To naturalny produkt o działaniu bakteriobójczym, ściągającym i przeciwzapalnym oraz stymulującym procesy immunologiczne. Borowina, to również naturalny antyoksydant, dlatego w naszym salonie Borowinę stosujemy na ciało i twarz.
Rytuał ma na celu oczyścić skórę z zalegających toksyn, ale również przynosi pełną relaksację i ukojenie zmysłów. Spotkanie rozpoczynamy wykonaniem peelingu na ciało i dokładnym rozprowadzeniu maski borowinowej, która zawiera też algi, bluszcz, ekstrakt z łupin kakaowca, kofeinę, guaranę i l'karnitynę. Maska ma naturalne związki nawilżające i poślizgowe, więc rozprowadzanie maski jest bardzo przyjemne. Całe ciało otulamy kocem termicznym (infrared), który przyjemnie rozgrzewa ciało dodatkowo relaksując.

Całe spotkanie trwa około 2 godzin, ciało odzyskuje gładkość i odpowiedni poziom nawilżenia, a delikatna woń cytroneli odpręża i uwalnia od stresu.

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości