SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Zaczynając walkę z nagromadzoną tkanką tłuszczową należy zacząć od masażu. Musi on być dość intensywny i głęboki tak aby poruszyć podskórną tkankę tłuszczową. A co intensywniej pobudzi skórę jak nie Spm Digital. To wyjątkowo mocny masaż, rozgrzewa i stymuluje całą skórę i tkanki głęboko położone wraz  z komórkami tłuszczowymi. Do zabiegów SPM najlepiej dołączyć ćwiczenia oraz niskokaloryczną dietę, a utrata z obwodu brzucha gwarantowana.

SPM to urządzenie pracujące pod ciśnieniem, szklane aplikatory lekko zasysają skórę, uniesione w ten sposób komórki są rozciągane, a to pozwala na lepszą penetrację tlenu przez błony cytoplazmatyczne.
Efektem tego oddziaływania jest stymulacja unaczynienia oraz przyspieszenie procesów przemiany materii.
Dochodzi do mobilizacji depozytów tłuszczu, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych co ułatwia odprowadzenie produktów przemiany materii do układu limfatycznego i ich wydalenie.
Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki to praca na wiele tygodni. Trzeba też pamiętać o odpowiedniej diecie, dużej ilość wody oraz ruch pod każdą postacią. Efekty są zależne od Pańskiego zaangażowania,
ale my z chęcią pomożemy Panu w tych trudnych momentach. Rezultaty wysmuklenia, ujędrnienia czy redukcji tkanki tłuszczowej ucieszą nas tak samo jak Pana.

Zabiegi wykonujemy co drugi dzień, seria obejmuje 10-15 spotkań.
Pojedynczy zabieg trwa 30 minut, w tym czasie masujemy brzuch z przodu, jak również z tyłu, tak aby efekty wyszczuplenia partii z tyłu przebiegały równocześnie.

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości