SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Odwodnienie i utrata jędrności są pierwszymi oznakami nadchodzących zmarszczek oraz wiotczenia pewnych partii skóry twarzy. Kwas hialuronowy pomaga, a nawet zapewnia przywrócenie bilansu wodnego oraz jędrności skóry. Jeśli podamy ten składnik do skóry właściwej efekt napięci i odmłodzenia jest intensywniejszy i wystarcza na długi czas.

Więcej...

 PQAGE - Zabieg liftingujący

PQAGE to peeling liftingująco - ujędrniający do biorewitalizacji skóry. To wyrób medyczny na bazie 34% kwasu trójchloroctowego (TCA), kwasu kojowego, kwasu migdałowego, nadtlenku mocznika i koenzymu Q10, który działa rewitalizująco i przeciwzmarszczkowo. Dodatkowo formuła została wzbogacona o innowacyjny Komplex GLYNE, będący syntetycznym peptydem hamującym skurcz mięśni.

Więcej...

Kolagen morskiKolagen z głębin morza to autorski zabieg, podczas którego aplikowany jest kolagen w dwóch formach.

  1. Jako czysty, 100%, naturalny, aktywny biologicznie żelu Collagen Max. Preparat ma właściwość przenikania przez górne warstwy naskórka, na skórze powstaje "film" utrudniający parowanie wody,
    co powoduje lepsze jej nawilżenie.
  2. Jako maski żelowej Ocean Blue, która w składzie prócz kolagenu zawierz też wyciąg z wodorostów
    i kwas hialuronowy.

Więcej...

Kwas migdałowy, to zabieg dla panów, którzy nie mogą sobie pozwolić na przerwę w normalnym trybie pracy. Skóra po zabiegu może delikatnie się złuszczać, choć najczęściej proces złuszczania jest nie widoczny. Cera po zabiegu jest rozświetlona, a rozszerzone ujścia gruczołów łojowych są obkurczone. Kwas migdałowy możemy wykonywać przez cały rok, nawet latem.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości