SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Odwodnienie i utrata jędrności są pierwszymi oznakami nadchodzących zmarszczek oraz wiotczenia pewnych partii skóry twarzy. Kwas hialuronowy pomaga, a nawet zapewnia przywrócenie bilansu wodnego oraz jędrności skóry. Jeśli podamy ten składnik do skóry właściwej efekt napięci i odmłodzenia jest intensywniejszy i wystarcza na długi czas.

Więcej...

Kolagen morskiKolagen z głębin morza to autorski zabieg, podczas którego aplikowany jest kolagen w dwóch formach.

  1. Jako czysty, 100%, naturalny, aktywny biologicznie żelu Collagen Max. Preparat ma właściwość przenikania przez górne warstwy naskórka, na skórze powstaje "film" utrudniający parowanie wody,
    co powoduje lepsze jej nawilżenie.
  2. Jako maski żelowej Ocean Blue, która w składzie prócz kolagenu zawierz też wyciąg z wodorostów
    i kwas hialuronowy.

Więcej...

Kwas migdałowy, to zabieg dla panów, którzy nie mogą sobie pozwolić na przerwę w normalnym trybie pracy. Skóra po zabiegu może delikatnie się złuszczać, choć najczęściej proces złuszczania jest nie widoczny. Cera po zabiegu jest rozświetlona, a rozszerzone ujścia gruczołów łojowych są obkurczone. Kwas migdałowy możemy wykonywać przez cały rok, nawet latem.

Więcej...

W dzisiejszych czasach, kiedy mało się ruszamy, oddychamy zanieczyszczonym powietrzem oraz źle się odżywiamy nasza skóra zaczyna ospale funkcjonować. Masaż SPM pomoże skórze odzyskać żywotność
i witalność.
Dlatego specjalizujemy się w masażu próżniowym, zachęcamy do masażu każdej części twarzy i ciała. Masaż szczególnie polecamy wszystkim panom, którzy dbają o zdrowy, naturalny wygląd oraz unikają zabiegów inwazyjnych.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości