Skarpety kolagenowe VOESH

Skarpety kolagenowe VOESH Delux SPA Pedicure to innowacyjne skarpety wykonane z mikro-cienkiego dwuwarstwowego materiału, który chroni skórę do 99% przed promieniowaniem UV, wzbogacone o wysokiej jakości kolagen oraz masło Shea doskonale nawilżające oraz zmiękczające skórę stóp.

GŁÓWNE SKŁADNIKI AKTYWNE:
wysokiej jakości Kolagen – Marine Peptide
masło Shea
argan Oil
ekstrakt z Aloesu


6 Free Formula Safe Skincare:
BEZ Parabenów, BEZ Ftalanów, BEZ Olejków Mineralnych, BEZ Syntetycznego Siarczanu, BEZ Trietanoloaminy, BEZ Glutenu.

 

 

Kolagenowe skarpety VOESH można założyć na czas trwania pedicuru hybrydowego i monofazowego. Twoje stopy będą nadzwyczaj gładkie i nawilżone. A wszystko odbywa się jednocześnie bez angażowania dodatkowego czasu.

 

Crack -MED - Zasadowy peedicure

Theo Marvee to prefosjonalna marka, która dostarcza nam najnowsze produkty pielęgnacyjne. Dbając o zdrowie i piękny wygląd naszej skóry.

Tym razem stworzyli, niesamowite produkty do pielęgnacji stóp o odczynie zasadowym Crack.

Działanie zasady na skórę, jest zbliżone do działania kwasów. Czyli,  rozpuszcza nagromadzony naskórek do takiego stopnia, że łatwo go usunąć zwykłą szpatułką.

Produkt zasadowy Crack to łatwy i skutecznie wygładzający i zmiękczający preparat do pięt. Szybko działąnia sprawia, że stopy są mięciutkie i pozostają takie na długo.

Ten rodzaj pedicuru Crack polecamy osobom, które mają problem z szybko narastającyn naskórkiem na piętach i nie mają czasu na częste wizytu u podologa.

 

VOESH Delux - Odmładzajacy kolagen

 

VOESH Delux to innowacyjne maski wzbogacone o wysokiej jakości kolagen oraz masło Shea doskonale nawilżające oraz zmiękczające skórę. Maski posiadają łatwe do oderwania końcówki palców, w celu łatwego dostępu do wykonania zabiegu manicure lub pedicure oraz aplikacji dowolnego lakieru na paznokcie.  Rekawice lub skarpety wykonane są z mikro-cienkiego dwuwarstwowego materiału, który chroni skórę do 98,9% przed promieniowaniem UV z lamp, których używamy do utwardzenia lakieru hybrydowego lub monofazowego.

Produkty VOESH Delux, są niezwykle efektywne oraz bezpieczne z uwagi na ich bardzo przemyślany skład, hermetyczne jednorazowe opakowanie, wysoką jakość oraz naturalne pochodzenie składników.

VOESH Delux - 6 Free Formula Safe Skincare - No Parabens, No Phthalates, No Mineral Oil, No Synthetic Sulfate, No Triethanolamine, No Gluten (BEZ Parabenów, BEZ Ftalanów, BEZ olei mineralnych, BEZ syntetycznego siarczanu, BEZ trietanoloaminy, BEZ glutenu)

Więcej...

Solarny - Lakier samo utwardzacący się

 Solarny Kinetics - klasyczny lakier do samodzielnego zmycia.

 

Solarna wersja lakierów, to formuła utwardzana światłem słoneczny. Nie potrzebuje lampy by zyskać trwałość i połysk. Głęboko nasycone kolory i połysk jak w hybrydzie.

Lakiery typu solarnego są szybkoschnące.

Światło dzienne utwardza go i przedłuża świeży wygląd nawet do 7 dni.