SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Regenerujący zabieg na dłonie, to idealna propozycja na każdą porę roku gdy skóra na dłoniach jest wysuszona, szorstka, wiotka i pomarszczona.
Zabieg rozpoczynamy od wykonania mikrodermabrazji wierzchnich części dłoni, czyli zabiegu ścierającego naskórek za pomocą głowicy z diamentami. Złuszczenie naskórka ułatwi przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, rozjaśni istniejące przebarwienia i drobne plamki oraz zmiękczy skórę.


Na tak przygotowaną skórę nakładamy maskę bogatą w drogocenne składniki regenerujące, wygładzające i odmładzające. Maska zawiera wysokie stężenie: kwasu hialuronowego, kolagenu, macicy perłowej, jedwabiu oraz parafiny. Wszystkie składniki głęboko pielęgnują suchą i zniszczoną skórę dłoni.  Dodatkowe zastosowanie specjalnych rękawic z funkcją rozgrzewania potęguje właściwości regenerujące cudownej maski.

Dłonie przyjemnie rozgrzewają się, co czyni ten zabieg idealnym dla osób cierpiących z powodu zmarzniętych dłoni.
Po 15 minutach usuwamy resztki maski i wmasowujemy porcję wygładzającego kremu.

Regenerujący zabieg na dłonie zapewnia długotrwałe nawilżenie i miękkość, co czyni je odpornymi na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dłonie będą zdrowe i  gładkie jak aksamit.

Zabieg regenerujący na dłonie możemy połączyć z dowolną stylizacją paznokci lub zabiegiem pielęgnacyjnym twarzy.

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości