SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Bardzo ważny i wyjątkowy zabieg w terminarzu każdej kobiety. Dzięki wykorzystaniu niezwykłych właściwości „aosainy" skutecznie ujędrnia, nawilża i pielęgnuje bardzo delikatną skórę biustu.
Zapobiega przed wiotczeniem, utratą gęstości oraz odwodnieniem skóry. Regularnie stosowany gwarantuje skuteczne i widoczne efekty. Jest to zabieg, który powinien stanowić nieodłączny element każdego wykonywanego zabiegu na twarz. Zapewni on każdej kobiecie lepsze samopoczucie i satysfakcję.

Więcej...

Wyobraź sobie, jak skuteczny jest zabieg, który polega na wprowadzeniu składników ujędrniających oraz odżywczych bezpośrednio do skóry właściwej. To właśnie tam, powstają nowe komórki skóry, kolagen
i elastyna odpowiedzialne za młody wygląd skóry piersi. Już po jednym ostrzykiwaniu widać, że skóra napina się i odmładza.

Więcej...

Niewiele jest zabiegów skutecznie poprawiających strukturę skóry piersi. Nasze urządzenie Bolt RF umożliwia wykonanie nieinwazyjnego liftingu biustu. Efekt termiczny, możliwy przy zastosowaniu fali radiowej, przebudowuje zwiotczałe włókna kolagenowe oraz stymuluje fibroblasty do produkcji całkiem nowych włókien kolagenowych i elastycznych.

Więcej...

SPM Digital - BiustUrządzenie SPM Digital ma możliwość przeprowadzenia unikatowych zabiegów na biust. Do tego celu zostały stworzone specjalne przystawki do biustu, w trzech rozmiarach. Specjalne „bańki" obejmujące całą pierś,
są podłączane bezpośrednio do urządzenia. Indywidualnie zaprogramowane parametry są dobierane wedle odczuć
i potrzeb klientki. Ciśnienie i podciśnienie naprzemiennie oddziałuje na tkankę stymulując przepływ limfy, poprawiając produkcję kolagenu i elastyny.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości