SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Szokowa terapia antycellulitowa i redukująca tkankę tłuszczową, w kluczowych obszarach Twojego ciała: nogi, brzuch, pośladki, ramiona, podbródek.

 

Skuteczność na każdym froncie, dwa kroki:

 1. Profesjonalny zabieg w gabinecie, czyli połączenie wysokiego stężenia składników aktywnych zawartych w produktach oferowanych przez laboratoria Mesoestetic z technikami masażu, które stosuje się e celu zwiększenia przenikania składników aktywnych do naskórka.
 2. Zabiegi w domu wykonywane samodzielnie w oparciu o nowoczesne produkty zawierające wysokie stężenie substancji czynnych, których zadaniem jest podtrzymanie efektów po zabiegu w gabinecie.

 

Cellulit, to defekt skóry nad którym należy pracować globalnie i długotrwale. Kuracja Bodyshock to kompleksowa pielęgnacji skóry objętej cellulitem, z nadmierną tkanką tłuszczową, skórą wiotczejącą oraz skłonną do zastojów limfatycznych.

Intensywny zabieg w gabinecie ma na celu: zmniejszyć wielkość i ilość komórek tłuszczowych, intensyfikację drenażu limfatycznego zwiększając odporność ścian naczyń włosowatych, pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu dla ujędrnienia skóry.

 

Składniki aktywne:

 • pokrzywa indyjska
 • kofeina
 • L-karnityna
 • ekstrakt z ostropestu plamistego
 • nostrzyk
 • wąkrotka azjatycka
 • escyna
 • w peelingu zastosowany jest kwas mlekowy i glukonolakton.

 

Bodyshock można dowolnie łączyć z aparaturowymi zabiegami antycellulitowymi (SPM, Bolt RF, EMS, CAVIX), Karboksyterapią oraz Mezoterapią igłową.

Odpowiednią kurację zaproponuje kosmetyczka podczas konsultacji.

 

Nieodłączną częścią każdej terapia antycellulitowej powinna być pielęgnacja domowa.

Bodyshock Home Care to trzy produkty, które pomogą wzmocnić działanie zabiegów gabinetowych.

Są to:

 • Bodyshock Total Reducer krem na dzień. Zwiększa elastyczność i jędrność skóry, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, poprawia mikrokrążenie, zapobiega zatrzymywaniu się płynów.
 • Bodyshock Night Reducer krem na noc. Aktywuje metabolizm komórkowy w nocy, wygładza guzki tłuszczowe, pomaga remodelować sylwetkę.
 • Bodyshock Local Reducer krem do użytku miejscowego. Redukuje guzki tłuszczowe w miejscach uciążliwych: pośladki, biodra, brzuch. Pomaga w osiągnięciu gładkiej i jędrnej skóry, remodeluje sylwetkę.

Dwutlenek węgla jest bezkonkurencyjnym destruktorem komórek cellulitowych i tłuszczowych. Dzięki odpowiedniej aplikacji CO2 następuje aktywacja receptorów biorących udział w naturalnej lipolizie. Dodatkowym atutem Karboksyterapii akumulacji tłuszczowych jest zwiększenie przepustowości naczyń krwionośnych co przekłada się na bardziej wydajną pracę układu limfatycznego.
Cellulit znika a skóra staje się ujędrniona i wygładzona.

Więcej...

Autroski rytuał upiększający ciało S.O.S.Wakacje tuż, tuż. A Ty cały czas narzekasz na swoje ciało? Musisz coś z tym zrobić!
Jeśli masz problem z cellulitem, suchą i wiotką skórą,
a jednocześnie nie chcesz cierpieć i wydać majątku na serię zabiegów. Zapraszam na Autorskie S.O.S rytuał upiększający ciało. Na wszelkie problemy!
Kombinacja różnych technik i preparatów oraz moje wieloletnie doświadczenie w zabiegach antycellulitowych, pozwoliło skomponować rytuał S.O.S. na ratunek wszelkim problemom skóry ciała.

Więcej...

SPM - Zabiegi antycellulitoweO skuteczności naszej terapii antycellulitowej, świadczy
nie tylko fakt zastosowania oryginalnych, sprawdzonych urządzeń, lecz również doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać odpowiednią, indywidualną terapię, dla każdej z naszych klientek. Dopiero wtedy, mamy pewność że wykonane zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty. Siało możemy powiedzieć, że zabieg SPM jest najskuteczniejszy w walce z cellulitem.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości