Bandaże Arosha - Kompresyjne owijanie ciała

Owijanie ciała bandażami (Body Wrapping), to prosty zabieg który bardzo pomocny jest w terapii antycellulitowej. Owinięcie ciała elastycznym bandażem z koncentratem antycellulitowym, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz przyspiesza metabolizm komórkowy.

Cały zabieg składa się z dwóch faz: terapii przygotowawczej i kompresyjnej.

Terapia przygotowawcza - złuszczająca, wykorzystujemy szczotki aby złuszczyć zrogowaciały naskórek. To prowadzi do naturalnej odnowy i stymulacji komórek do wzrostu. Skóra staje się gładka i delikatna. Po wykonaniu suchego peelingu szczotkami, skóra jest gotowa na przyjęcie składników antycellulitowych.


Terapia kompresyjna - to owijania ciała specjalnie przygotowanymi bandaami. Proces ten powoduje stały poziom kompresji we wszystkich obszarach ciała poddawanych zabiegowi. Zewnętrzny ucisk, jaki wywołuje bandaż powoduje dodatkowy wzrost ciśnienia w przestrzeni międzykomórkowej. W tym samym czasie naczynia żylne oraz limfatyczne zostają otwarte i gotowe do transportu produktów przemiany materii, uwolnionych z komórek. W ten sposób toksyny zostają szybko wydalone z organizmu. Bandaże Arosha zawierają aktywny kompleks antycellulitowy: kofeina, L-karnityna, fosfatydylocholina, bromelina, bioflawonoidy.

Bandaże na Twoje problemy!

Aqua drain – zabieg drenujący / z solą z Morza Martwego

Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. Daje efekt utraty do – 3 cm, nawet po pierwszym zabiegu.

 • Składniki aktywne: Sól z Morza Martwego; N.M.F. (naturalny składnik nawilżający)

Slim cel – zabieg wyszczuplający

Efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, likwiduje obrzęki, stymuluje przemianę materii oraz poprawia mikrokrążenie krwi.

 • Składniki aktywne: Kofeina; Escyna; Ekstrakt z guarana

Cel term – zabieg na cellulit / rozgrzewający

Efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, działa drenująco, pomaga wyrzeźbić sylwetkę.

 • Składniki aktywne: Kofeina; Wąkrotka azjatycka; Wyciąg z Algi Brunatnej

Lipho cel – zabieg wyszczuplający i na cellulit

Połączenie kofeiny i L-karnityny zmniejsza objętość trójglicerydów i adipocytów. Lipho Cel skuteczne narzędzie do walki z cellulitem włóknistym oraz przypadku zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

 • Składniki aktywne: Kofeina; L – Karnityna; Fosfatydylocholina; Bromelina; Bioflawonoidy

Firm up – zabieg ujędrniający / świeży

Bardzo bogaty w składniki aktywne. Pomaga złagodzić objawy spowodowane przez retencję wody i cellulitu.  Działa przeciwutleniająco i nawilżająco. Mocno ujędrnia i modeluje sylwetkę.

 • Składniki aktywne: Kolagen; Elastyna; Kigelia afrykańska

Lift plus – zabieg odbudowujący

Dzięki specjalnym właściwościom glonów, stymuluje aktywność fibroblastów, regenerując skórę, nadając jej  elastyczność i napięcie. Wspomaga kuracje antystarzeniowe.

 • Składniki aktywne: Mikroalgi; Spirulina; Karnozyna

Crio tonic – zabieg nawilżająco-napinający / zimny

Wspomaga elastyczność i nawilżenie, stymuluje odnowę naskórka, przywraca skórze równowagę fizjologiczną,  reguluje też gospodarkę wodno-tłuszczową. Bardzo mocno ujędrnia i modeluje sylwetkę.

 • Składniki aktywne: Kwas Hialuronowy; Żeń-Szeń; N.M.F.(naturalny czynnik nawilżający)

Push up – zabieg powiększający biust

Widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar!  Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu.

 • Składniki aktywne: Sarsapogenina; Kigelia afrykańska (ekstrakt); Kwas hialuronowy

Najlepsze efekty przynosi naprzemienne stosowanie Bandaży Arosha oraz masażu próżniowego SPM. W zależności od stopnia zaawansowania cellulitu kosmetyczka dobierze odpowiednią kompleksową kurację w gabinecie i w domu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów proponujemy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów do 2,5 litra dziennie, ograniczyć tłuszcze i cukry w pokarmach oraz zwiększyć ilość ruchu na świeżym powietrzu.


Przeciwwskazania:

 • ciąża i laktacja
 • zatory żylne
 • ostre infekcje
 • niewydolność serca
 • wysokie ciśnienie krwi
 • choroby nerek
 • żylaki
 • przebyte niedawno operacje.