SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

SPM - Zabiegi antycellulitoweO skuteczności naszej terapii antycellulitowej, świadczy
nie tylko fakt zastosowania oryginalnych, sprawdzonych urządzeń, lecz również doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Wieloletnie doświadczenie pozwala dobrać odpowiednią, indywidualną terapię, dla każdej z naszych klientek. Dopiero wtedy, mamy pewność że wykonane zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty. Siało możemy powiedzieć, że zabieg SPM jest najskuteczniejszy w walce z cellulitem.

 


Zasada działania SPM Digital polega na zasysaniu skóry do wnętrza szklanych baniek. Uniesione w ten sposób komórki cellulitowe są mechanicznie rozcierane, a to pozwala na lepszą penetracją tlenu przez błony cytoplazmatyczne.

SPM Digital - zasada działaniaSPM Digital - zasada działaniaSPM Digital - zasada działania

Efektem tego oddziaływania jest stymulacja unaczynienia oraz przyspieszenie procesów przemiany materii. Dochodzi do mobilizacji depozytów tłuszczu, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych i ułatwienia odprowadzenia produktów przemiany materii do układu limfatycznego i ich wydalenia.

SPM DigitalOpierając się na wieloletnim doświadczeniu, polecamy wykonać serię zabiegów. Ilość zabiegów w serii zależy od stanu skóry, wieku i trybu życia (dieta, ruch, picie wody). Zabiegi wykonujemy dość często bo 2 lub 3 w tygodniu. Dzięki tej silnej i systematycznej stymulacji, nie tylko zmniejszą się grudki cellulitowe, ale również usuną się toksyn z organizmu oraz zredukują się obrzęki a skóra widocznie ujędrni się. Okolice kolan wysmuklą się, zmniejszą się bryczesy a pośladki będą zgrabne i zaokrąglone. SPM Digital działa cuda!

 

 

 

 W naszym salonie urody zabieg SPM Digital jest bardzo popularny i wyjątkowo lubiany. Posiadamy dwa urządzenia, więc zapraszamy na zabieg z koleżanką, siostrą czy mamą i pytajcie o rabaty! Zabieg wykonamy jednocześnie, a Wy skorzystacie z oferty specjalnej.

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża i laktacja
  • zapalenie wątroby
  • zapalenia nerek
  • zapalenia żył

Polecam - Ilona Felicjańska

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości