Japońska wiśnia – Regeneracja i nawilżanie ciała w japońskim stylu

Japońska wiśnia – Regeneracja i nawilżanie ciała w  japońskim stylu

Zabieg regenerujący i nawilżający na ciało jest idealny dla osób w każdym wieku, przemęczonych, potrzebujących odprężenia i relaksu. Receptury preparatów zostały oparte na składnikach aktywnych pochodzących z Japonii – ekstrakt z kwiatów wiśni, błękitnego lotosu, olejku ryżowego. Piękny, ciepły zapach działa kojąco na skórę i zmysły.

W zabiegu wykonujemy masaż gorącymi kamieniami, który łagodzi bóle i napięcia mięśniowe, poprawia krążenie, uspokaja i wprowadza w stan głębokiego relaksu.

 

 

 

Główne składniki aktywne zabiegu:

ekstrakt z kwiatów wiśni i lotosu, olejek ryżowy, olejek ze słodkich migdałów, ryż, pestki brzoskwini, mukopolisacharydy, witaminy A i E, mikrokolagen, stabilna witamina C, rutyna, d-pantenol, alantoina, masło Shea, glukonolakton, glinka różowa, glinka biała, hydrolizowany kolagen i elastyna aloes, zmineralizowana perła.

 

Zabieg proponujemy dla skór:

w każdym wieku, dla każdej skóry, a szczególnie przesuszonej, suchej lub szorstkiej, o obniżonej elastyczności i jędrności, zmęczonej, zestresowanej, o ziemistym kolorycie, po kąpielach słonecznych, o każdej porze roku.

 

Efekty po zabiegu:

wygładzenie i regeneracja skóry, poprawa napięcia i elastyczności skóry, odbudowa płaszcza hydro-lipidowego, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, opóźnienie procesów starzenia skóry poprzez neutralizację wolnych rodników, odświeżenie i rozjaśnienie naskórka, poprawa krążenia, relaksacja, odprężenie.

 

Częstotliwość wykonywania zabiegów:

jako zabieg jednorazowy relaksuje, odpręża i natychmiastowo poprawia poziom nawilżenia, seria 4-6 zabiegów w przypadku gdy skóra wymaga silnej regeneracji – stale narażona na przesuszenie – zimą, wczesną wiosną po okresie grzewczym, a także latem. Dla podtrzymania efektów po zakończeniu serii zabieg należy wykonywać raz w miesiącu.