Karboksyterapia - Skutecznie zmniejsza nawet "stare" rozstępy

Rozstępem nazywamy miejsce pęknięcia wiązania kolagenowo-elastycznego. Do dnia dzisiejszego nie opracowano metody całkowitego usuwania tych zmian. Ale znamy metodę, która pozwoli zmniejszyć oraz zniwelować widoczność rozstępów nawet o 80%. Jest to technik polegająca na podaniu w pęknięcie skóry dwutlenku węgla czyli Karboksyterapia.

Więcej...

Bolt RF - Na rozstępy i wiotką skórę

BoltRF - Redukcja rozstępówFala radiowa stymuluje skórę osiągając efekt termiczny
w skutek ruchu jonów komórkowych. Energia przeniesiona w głąb warstw skóry mocno podgrzewa tkanki (do 75 stopni Celsjusza) na poziomie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Rozgrzane włókna kolagenowe gwałtownie kurczą się, jednocześnie stymulowane są fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Taki proces bardzo korzystnie wpływa na rozstępy „świeże" i „stare".

Więcej...

Retix. C - Kuracja złuszczająca z retinolem

Retix. CRetinol, czyli czysta postać witaminy A, wykorzystuje się głównie do odmładzania skóry. Działa on silnie złuszczająco i stymulująco. Właśnie te właściwości retinolu skutecznie radzą sobie z rozstępami, w dowolnej okolicy ciała.

Więcej...

Mezoterapia igłowa - Koronkowa robota

Pasma wrzecionowate, początkowo czerwone ze stanem zapalnym, potem perłowo-białe szpecą uda, brzuch, piersi. Powstają nie tylko w czasie ciąży ale również w trakcie dojrzewania, odchudzania czy tycia. Dotyczą osób w różnym wieku i powstają niezależnie od płci.
Redukcja tych zmian jest bardzo trudna, ale są zabiegi które spłycą i zmniejszą te podskórne blizny.

Więcej...