SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

SPM Digital, niemieckie urządzenie o bardzo prostym, ale skutecznym działaniu oraz wieloletnie doświadczenie kosmetyczki gwarantują efekty wysmuklenia, ujędrnienia oraz przywrócenia zgrabnej, zadbanej i zdrowej sylwetki. Masaż SPM dla osób, które chcą poprawić swój wygląd w naturalny i bezpieczny sposób.

Polecam - Ilona FelicjańskaJak to działa?
Zasada działania SPM Digital, jest bardzo prosta, ale też bardzo skuteczna. Masaż wykonywany jest za pomocą szklanych aplikatorów, niby baniek. Bańki mają różną średnicę, w zależności od okolicy dobiera się odpowiednią wielkość. Masaże wykonujemy na olejach, wzbogaconych składnikami aktywnymi napinającymi skórę luźną i wiotką np.: algi Laminaria ochroleuca,witaminy E i F (ECOCERT).
Ten intensywny, pobudzający masaż można wykonać na dowolnej okolicy: brzuchu, nogach, ramionach, plecach czy biuście oraz na twarzy też. Wszędzie tam, gdzie skóra straciła jędrność i sprężystość.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża i laktacja
  • zapalenie żył
  • zapalenie wątroby
  • zapalenie nerek

Jakie są odczucia podczas zabiegu?
Lekka bolesność może występować zwłaszcza przy pierwszych zabiegach, gdy skóra jest nieprzyzwyczajona do masażu oraz w miejscach z naciekami cellulitu i luźnej tkanki łącznej. Po kilku minutach, skóra się intensywnie rozgrzewa, następuje wzmożony przepływ krwi tętniczej, co może powodować swędzenie i mrowienie.

Co wyróżnia masaż SPM od innych urządzeń masujących?
To pierwszy, opatentowany sprzęt do masażu próżniowego. Początkowo używany w uzdrowiskach
i sanatoriach w Niemczech, jako masaż limfatyczny i pobudzający krążenie. Ale z czasem okazało się,
że świetnie likwiduje cellulit i napina skórę.
Urządzenie SPM Digital posiada płynną regulację mocy zasysania. Można więc ustawić parametry urządzenia do odczuć i upodobań klienta, tak aby zabieg był skuteczny.
Wyróżnia go też, ilość i wielkość aplikatorów "baniek", które dobiera się do masowanej okolicy. Dzięki temu, masaż jest bardzo dokładny i precyzyjny, co zwiększa efektywność zabiegu. Masaż np.: okolic kolan, tuż przy stawie nie jest problemem, możemy zlikwidować wiotką skórę i "nawisy" nad kolanami.
Masaż SPM wykonujemy bezpośrednio na skórze posmarowanej olejem, to daje płynność ruchów i o wiele głębszą stymulację.

Ile zabiegów potrzeba, aby ujędrnić skórę?
Z doświadczenia wiem, a na SPM pracuję od 2004 roku, że należy wykonać minimum 10 zabiegów. Oczywiście, ostateczną ilość i przebieg kuracji ustalam indywidualnie, po konsultacji z klientem. Trzeba też pamiętać o tym, że im starsza osoba i większy problem tym zabiegów należy wykonać więcej. Ale u każdej osoby efekty są widoczne i każda skóra, nawet ta bardzo zaniedbana, reaguje na masaż SPM. To właśnie cały fenomen techniki SPM, a przecież to tylko „zwykły" masaż.

Sylwia Żółkiewska

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości