SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Dieta odchudzająca, intensywne ćwiczenia, zabiegi wyszczuplające, które często nie należą do przyjemnych – można się zmęczyć i zniechęcić. A przy zmianie trybu życia i nawyków żywieniowych mobilizacja i samozaparcie jest kluczem do sukcesu. Aby wytrwać w postanowieniu ale mieć z tego odrobinę przyjemności zapraszamy na zabieg, który nie tylko wyszczupla, ale głęboko relaksuje i poprawia nastrój.

Więcej...

Bogactwo Morza MartwegoZabieg skomponowany na naturalnych surowcach pozyskiwanych z fenomenu natury, jakim jest Morze Martwe. W naszym salonie stworzyliśmy niepowtarzalny zabieg oparty na soli i czarnym błocie z Morza Martwego. Zawiera ono bogactwo minerałów i pierwiastków śladowych, oczyszcza i odtruwa organizm, poprawia ukrwienie, łagodzi stany zapalne, dolegliwości reumatyczne i stany łojotokowe skóry. Nie bez znaczenia jest również działanie wyszczuplające i antycellulitowe tego niezwykłego surowca.

Więcej...

Elektrostymulacja EMS (Electric Muscle Stimulation) jest to zabieg z dziedziny elektroterapii wykorzystujący prąd impulsowy niskiej częstotliwości. Urządzenie do elektrostymulacji wykorzystują prąd o prostokątnym przebiegu impulsu i nadają się do stymulacji mięśni.
Dzięki efektowi w postaci cyklicznego skurczu mięśni a co za tym idzie spalaniu kalorii, zabiegi elektrostymulacji stają się coraz popularniejsze w walce z nadmiarem tłuszczu i cellulitu.

 

 

 

Elektrostymulacja mięśni to zabieg elektroleczniczy, zwany także elektrogimnastyką mający na celu wywołanie reakcji motorycznej mięśnia lub grupy mięśni. Fale kierunkowe sprawiają, że włókna mięśni wykonują izotoniczne ruchy, stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek, spalając tym samym tkankę tłuszczową.
Mięśnie pobudzone do skurczu przez impulsy elektryczne (mięśnie kurczą się i odpoczywają w rytm płynącego z przerwami prądu) mogą wykonać do 1200 ruchów na godzinę, co jest równoznaczne z 6-8 godzinnym wysiłkiem fizycznym, elektrostymulacja nie powoduje nadmiernego rozrostu mięśni.

Nawet podczas ruchliwego sportu wiele mięśni nie jest stymulowanych, elektroniczna stymulacja mięśni może być pożyteczna dla różnych, wybranych grup mięśni takich jak brzucha, ud, rąk, które znacznie się męczą podczas tradycyjnych ćwiczeń.


Główne wskazania do zabiegu elektrostymulacji:

 • zwiększenie masy mięśniowej,
 • redukcja tłuszczu,
 • redukcja cellulitu,
 • zwiększenie produkcji kolagenu,
 • drenaż limfatyczny,
 • pobudzenie krążenia żylnego.


Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Regularne stosowanie urządzenia pomaga usuwać toksyny z organizmu, zmniejsza tkankę tłuszczową, poprawia metabolizm oraz równowagę wydzielania hormonów. Specjalny program urządzenia może także symulować mięśnie. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych by je wzmocnić i jednocześnie pozbyć się zmęczenia i zmniejszyć napięcie nerwowe.

Optymalne wyszczuplanie uzyskuje się wykorzystując elektrostymulację 4 razy w tygodniu, aczkolwiek zawsze liczba zabiegów podobnie jak natężenie dobierana jest indywidualnie.
Elektrostymulacja wzmacnia mięśnie oraz przyśpiesza katabolizm tkanki tłuszczowej.

45 minutowa elektrostymulacja odpowiada 2-3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej oraz wzrostu mięśniowej jest widoczny juz po kilku sesjach.
W trakcie zabiegu ważne jest aby doprowadzić do efektywnego skurczu jednostki poddawanej zabiegowi. Efektywny skurcz to skurcz widoczny. Optymalne wyszczuplanie uzyskuje się wykorzystując elektrostymulację 4 razy w tygodniu, aczkolwiek zawsze liczba zabiegów podobnie jak natężenie dobierana jest indywidualnie.


Zabiegi elektrostymulacji są bardzo przyjemne a odczucia przypominają rodzaj mrowienia, ściągania, świdrowania mięśni. Już pierwsze zabiegi powodują widoczne zmiany kształtu figury (bardziej płaski brzuch, podniesione pośladki), polepszenie samopoczucia i nastroju.

Główne przeciwwskazania:

 • nowotwory,
 • przerwanie ciągności skóry,
 • implanty,
 • ciąża,
 • choroby serca,
 • padaczka.

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości