Bogactwo Morza Martwego - Detoks w błocie

Bogactwo Morza MartwegoZabieg skomponowany na naturalnych surowcach pozyskiwanych z fenomenu natury, jakim jest Morze Martwe. W naszym salonie stworzyliśmy niepowtarzalny zabieg oparty na soli i czarnym błocie z Morza Martwego. Zawiera ono bogactwo minerałów i pierwiastków śladowych, oczyszcza i odtruwa organizm, poprawia ukrwienie, łagodzi stany zapalne, dolegliwości reumatyczne i stany łojotokowe skóry. Nie bez znaczenia jest również działanie wyszczuplające i antycellulitowe tego niezwykłego surowca.

Lecznicza sól karnalitowa jest najwyższej 100% jakości, z powodu unikalnego składu ma gorzko-słony smak. Ze względu na dużą zawartość potasu, magnezu, wapnia i innych pierwiastków sól ta ma szerokie zastosowanie terapeutyczne i kosmetyczne. Doskonale sprawdza się w walce ze stresem i przemęczeniem fizycznym oraz w leczeniu różnych chorób skórnych, takich jak: grzybice, łuszczyce, alergie i stany zapalne skóry.

Czarne błoto kosmetyczne pozyskiwane jest na terenie Jordanii.

Jest ono produktem najwyższej jakości, wolnym od zanieczyszczeń, a także wolne od jakichkolwiek skażeń chemicznych. Po wydobyciu poddawane jest procesom sterylizacji, a więc można bezpiecznie i bez ryzyka stosować je do kuracji na ciało i twarz. Błoto jest naturalnym produktem obfitującym w cenne minerały i pierwiastki śladowe o nieocenionych właściwościach dla skóry. Występuje w nim wysoka koncentracja związków: krzemu, magnezu, potasu, wapnia, żelaza, jodu, bromu, fluoru, glinu i wielu innych potrzebnych skórze pierwiastków.

Podczas zabiegu działanie błota wzmacniamy podczerwienią (IR). Dodatkowy efekt głębokiego rozgrzania w kocu infrared potęguje odtruwanie organizmu. Czujemy się jak w saunie, pocimy się, a z potem wydalamy toksyny, złogi, skóra się oczyszcza i może wchłonąć minerały z błota.

Przeciwwskazania do koca na podczerwień:

  • ciążą i laktacja
  • choroby nerek i wątroby
  • choroby nowotworowe
  • padaczka
  • stwardnienie rozsiane
  • stany po zawale serca
  • czynna gruźlica płuc

Rytuał oparty na darach Morza Martwego, to powrót do naturalnej pielęgnacji w najlepszym wydaniu.