SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Zaczynając walkę z nagromadzoną tkanką tłuszczową należy zacząć od masażu. Musi on być dość intensywny i głęboki tak aby poruszyć podskórną tkankę tłuszczową. A co intensywniej pobudzi skórę jak nie SPM Digital. To wyjątkowo mocny masaż, rozgrzewa i stymuluje całą skórę i tkanki głęboko położone wraz z depozytami tłuszczowymi.

SPM Digital jest jedynym skutecznym masażem zalecanym po liposukcji.

 

 

SPM Digital, to niemieckie urządzenie marki Weyergans, a metoda jest opatentowana i jedyna w swoim rodzaju.

Zasada działania SPM-u jest bardzo prosta, ale też bardzo skuteczna. Masaż wykonywany jest za pomocą szklanych aplikatorów, niby baniek o różnej średnicę. W zależności od okolicy dobiera się odpowiednią jej wielkość. Pracujące pod ciśnieniem, szklane aplikatory lekko zasysają skórę. Uniesione w ten sposób komórki są rozciągane, a to pozwala na lepszą penetrację tlenu przez błony cytoplazmatyczne. Efektem tego oddziaływania jest stymulacja naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz przyspieszenie procesów przemiany materii. Dochodzi do mobilizacji depozytów tłuszczu, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych co ułatwia odprowadzenie produktów przemiany materii do układu limfatycznego i ich wydalenie. Dotleniona tkanka ma lepszy metabolizm komórkowy oraz silniejszą zdolność regeneracji. Komórki tłuszczowe obkurczają się, nagromadzona woda jest usunięta a fibroblasty  produkują nowe włókna kolagenowe i elastyczne.

Zabieg modelowania można przeprowadzić na dowolnej okolicy ciała, wszędzie tam gdzie masz problem z miejscową tkanką tłuszczową lub cellulitem. Świetne efekty uzyskujemy: na nogach, pośladkach, biodrach, brzuchu, ramionach oraz plecach.  Masaże wykonujemy na olejach, wzbogaconych składnikami wyszczuplającymi. Masaż jest bardzo intensywny i pobudzający a efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra jest wygładzona i ujędrniona, cellulit zmniejszony. Twoja sylwetka z każdym zabiegiem staje się bardziej smukła i wymodelowana. Wszelkie zaokrąglenia znikają dając wymierny ubytek w centymetrach.

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża i laktacja
  • zapalenie wątroby
  • zapalenie nerek
  • zapalenie żył

Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki to praca na kilka tygodni, więc zaplanuj zabiegi odpowiednio wcześniej. Trzeba też pamiętać o odpowiedniej diecie, dużej ilość wody oraz ruchu pod każdą postacią. Efekt gwarantowany!

Polecam - Ilona Felicjańska

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości