Retix. C GLOW PEEL - Glow Booster

Retix. C GLOW PEEL zawiera koktajl kwasowy o szerokim spektrum zastosowania: rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry, przebarwienia, antyoksydacja i starzenie się skóry. Unikalna kompozycja składników aktywnych
zapewnia natychmiastowe efekty w postaci wyraznie napietej, aksamitnej skóry o wyrównanym kolorycie.

 

Więcej...

Contradiction – Aktywny zabieg anty-pollution

Muśnięcia sierpniowego słońca i chłód alpejskiej wioski, yin i yang, ogień i lód to idea przeciwstawieństw, którą laboratorium Theo Marvee wykorzystały w zabiegu Contradiction. Użycie produktów o zróżnicowanej aktywności termicznej w połączeniu za składnikami skutecznie przeciwdziałającymi zjawisku inframmagingu powoduje, że zabieg ten daje spektakularne efekty odmładzające stające się ulubionym zabiegiem gwiazd. W dobie zanieczyszczonego środowiska zabieg ten działa aktywnie anty-pollution chroniąc także nasze komórki przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, IR-A oraz Blue Light (HEV).

Więcej...

BioRePeel CL3 - 9 płaszczyzn działania odmładzającego

Synergia poszczególnych mechanizmów działania BioRePeelCl3 generuje efekt biostymulacji i rewitalizacji. Dzięki czemu produkt jest w pełni samodzielnym zabiegiem odpowiadającym na potrzeby skóry każdego pacjenta.

BioRePeelCl3 to dwufazowy wyrób medyczny. Oprócz działania peelingującego wspomaga działąnie keratolityczne, które umożliwia wnikanie i działanie dermofunkcjonalnych substancji czynnych obecnych w preparacie, takich jak aminokwasy, witaminy i GABA (kwas gamma-aminomasłowy).

Więcej...

Bio-Peeling – Aktywny koktajl ziołowy

Bio-Peeling to profesjonalny, całoroczny i wielozadaniowy zabieg wykonywany wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Dedykowany jest dla wszystkich rodzajów cer, szczególnie dojrzałych, suchych i problematycznych. Powstał w odpowiedzi na różne problemy skórne, takie jak: przebarwienia (piegi, ostuda, plamy posłoneczne, hormonalne i potrądzikowe), rozszerzone pory, bruzdy i zmarszczki mimiczne, brak gęstości skóry, utrata owalu twarzy, nierówności, blizny i zmiany trądzikowe.

Więcej...