Bio-Peeling – Aktywny koktajl ziołowy

Bio-Peeling to profesjonalny, całoroczny i wielozadaniowy zabieg wykonywany wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Dedykowany jest dla wszystkich rodzajów cer, szczególnie dojrzałych, suchych i problematycznych. Powstał w odpowiedzi na różne problemy skórne, takie jak: przebarwienia (piegi, ostuda, plamy posłoneczne, hormonalne i potrądzikowe), rozszerzone pory, bruzdy i zmarszczki mimiczne, brak gęstości skóry, utrata owalu twarzy, nierówności, blizny i zmiany trądzikowe.

Zabieg polega na intensywnym masażu skóry specjalnie opracowaną naprawczą recepturą ziołowo-algową aktywowaną płynem z naturalnych wyciągów roślinnych. W trakcie stymulowane są głębokie partie skóry do wzmożonej regeneracji oraz przebudowy uszkodzonej skóry. Efekt wygładzenia i zwiększonego napięcia skóry widoczny jest zaraz po zabiegu. Maksymalne rezultaty są po 6 – 10 zabiegów (w zależności od problemów).

bio-peeling-powder

Bio-Peeling:

  • oczyszcza skórę
  • usuwa martwe komórki
  • stymuluje syntezą kolagenu i elastyny
  • redukuje produkcję sebum
  • redukuje ilość bakterii

 

 

Poprzez mechaniczne usunięcie  martwych komórek naskórka za pomocą Neoderma Bio-Peeling, skóra staje się bardziej miękka, odnowa komórkowa następuje znacznie szybciej, oraz następuje szybsza synteza elastyny i kolagenu. Tym samym hamujemy procesy starzenia się skóry.

Bio-Peeling zmniejsza wydzielanie sebum ze względu na jego działanie złuszczające. Usuwa również martwe komórki keratynowe z warstwy rogowej, które są blokowane przez sebum.

Dla skór z problemami takimi jak: hiper-pigmentacja oraz blizny, sesje Bio-Peelingu spowodują regenerację naskórka, zmniejszając przebarwienia i blizny.