Contradiction – Aktywny zabieg anty-pollution

Muśnięcia sierpniowego słońca i chłód alpejskiej wioski, yin i yang, ogień i lód to idea przeciwstawieństw, którą laboratorium Theo Marvee wykorzystały w zabiegu Contradiction. Użycie produktów o zróżnicowanej aktywności termicznej w połączeniu za składnikami skutecznie przeciwdziałającymi zjawisku inframmagingu powoduje, że zabieg ten daje spektakularne efekty odmładzające stające się ulubionym zabiegiem gwiazd. W dobie zanieczyszczonego środowiska zabieg ten działa aktywnie anty-pollution chroniąc także nasze komórki przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, IR-A oraz Blue Light (HEV).

Składniki, które chronią przed smogiem:

ECTOINA – to innowacyjny składnik, który kompleksowo odmładza a jednocześnie chroni skórę przed inflammagingiem indukowanym przez dermatozy oraz agresywne czynniki środowiskowe takie jak: smog, zanieczyszczenia oraz promieniowanie UV. Ektoina będąca naturalnym ekstraktem z ekstremolitów zmniejsza widoczność zmarszczek, ujędrnia, wygładza i długotrwale nawilża skórę.

HOTFLUX – pobudzając naturalną kaskadę neurosygnalizacyjną, komfortowo rozgrzewa skórę ułatwiając usunięcie zanieczyszczeń i toksyn, zgromadzonych w ujściach gruczołów łojowych. Delikatne ciepło pobudza mikrokrążenie, odżywienie i dotlenienie skóry oraz intensyfikuje wnikanie składników aktywnych.

FRESCOLAT FM – obniża temperaturę, redukuje obrzęki i zaczerwienienie zapewniając natychmiastowy komfort i ukojenie. Efekt chłodzący zwiększa elastyczność i wygładzenie oraz wyraźnie redukuje widoczność porów skóry.

 

Stymulujące zabieg  Contadiction  ciepło/zimno.

Zabieg Contadiction opiera się o działanie ciepło/zimno. Tym samym stymuluje skórę i zapewnia przemiłe doznania w trakcie zabiegu. Cera od razu zyskuje zdrowy blask i głębokie nawilżenie oraz ochronę na poziomie komórkowym przed smogiem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Tego typu pielęgnację polecamy przez cały rok, a do domu wzmacniające i ochronne kosmetyki linii Contradiction na dzień i noc.