SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

wish pro - nawilżanieWish Pro to ekspresowy zabieg pielęgnacyjny w oparciu o technologię infuzji magnetycznej. Urządzenie przekształca impulsy magnetyczne w aktywne pole energetyczne wytwarzające światło lub prąd elektryczny, których skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych. Efekty infuzji magnetycznej maksymalizują kapsułki zabiegowe, które zawierają specjalnie opracowane składy dogłębnie działających substancji aktywnych takich jak: kwas hialuronowy, witamina E, olejek z jojoba oraz masło shea.

Więcej...

Koktajl jaki proponujemy dla intensywnego nawilżenia skóry jest F-HA - czysty kwas hialuronowy.
Jest naturalnym polisacharydem o szerokim spektrum działania, zwłaszcza że F-HA jest bazowany na kwasie o zredukowanej wadze molekularnej, celem jeszcze większej penetracji.

Odwodnienie i utrata jędrności są pierwszymi oznakami nadchodzących zmarszczek oraz wiotczenia pewnych partii skóry twarzy. Kwas hialuronowy pomaga, a nawet zapewnia przywrócenie bilansu wodnego oraz jędrności skóry.

Więcej...

Skóra alipidowa, a na dodatek sucha i zwiotczała jest bardzo podatna na przedwczesne starzenie się. Dzieję się tak w związku ze spadkiem ilości komponentów lipidowych w płaszczu hydrolipidowym skóry, który przede wszystkim działa jako bariera ochronna i nie pozwala na odwodnienie. Ze względu na niski poziom nawilżenia, taka skóra ma również skłonność do pękania, łuszczenia się i swędzenia. Theo Marvee stworzyło linię dla skóry alipidowej, której składniki wprowadzają właściwy balans warstwy hydrolipidowej, czyniąc skórę odżywioną i miękką.

 

 

 

Produkty wchodzące w skład tej linii mają podobne składniki do lipidów, dzięki czemu mogą bez przeszkód dyfundować do głębszych warstw, przywracając skórze jej funkcje ochronne i związane z utrzymaniem balansu hydro-lipidowego.

Aby utrzymać barierę hydrolipidową na optymalnym poziomie niezbędne jest zaopatrzenie jej w wysoce odżywcze składniki, czyli Resweratrol i Astaksantynę.

Resweratrol – jeden z najsilniejszych antyoksydantów, który hamuje działanie rolnych rodników, stymuluje produkcję glikozaminokwasów, kolagenu i elastyny oraz działa przeciwzapalnie, łagodząco, przyspiesza procesy gojenia i regeneracji. Zwiększa także naturalne zdolności ochronne skóry związane z przeciwdziałaniem negatywnym skutkom promieniowania UVB. Najlepszym źródłem trans-resweratrolu są skórki czarnej odmiany winogron, ale znajdziemy go również w borówkach, żurawinie, czy w ekstrakcie z rdestu. Lista zalet resweratrolu jest niesamowicie długa a otwiera ją opóźnianie procesów starzenia się komórek, co sprzyja zatrzymaniu młodości.

Astaksantyna – kerotenoidowy barwnik roślinny, pozyskiwany z alg Haematococcus Pluvialis. Jest antyoksydantem 500 razy mocniejszym od witaminy E i 60 razy mocniejszy niż witamina C. Nadaje on charakterystyczny różowy kolor, m. in. krewetkom, krabom czy łososiom. Składnik ten przede wszystkim przyspiesza odnowę komórkową skóry oraz chroni przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, które są główną przyczyną starzenia się skóry. Astaksantyna redukuje również przebarwienia i stanowi naturalny filtr słoneczny oraz poprawia znacznie poziom nawilżenia i elastyczności skóry.

Derma-Roller to system perforacji skóry składający się z 192 tytanowych igieł. Urządzenie to ma za zadanie stworzyć sieć mikro-kanałów do transportu składników aktywnych w głąb skóry.

Dla cery odwodnionej, przesuszone oraz suchej proponujemy zastosować formułę F-XFC. To wyjątkowy preparat do zabiegów nawilżających i anti-aging. Zawiera wysokiej czystości składniki gradacji medycznej, nie zawiera konserwantów, ani innych związków chemicznych.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości