Karboksyterapia - Rewitalizacja okolic oczu

Dzięki aplikacji CO2 w okolicach konturu oczu uruchomionych zostaje wiele mechanizmów wydatnie poprawiających wygląd skóry. Jednym z nich jest stymulacja produkcji kolagenu, przyspieszenie i usprawnienie procesu neowaskularyzacji oraz działanie lipolityczne. Zabieg Karboksyterapii zalecamy w przypadku walki
z workami i cieniami, zmarszczkami statycznymi oraz poduszeczkami tłuszczowymi okolic oczu.

Więcej...

Rozjaśniający zabieg z tlenem - Ustabilizowany tlen i witamina A w emulsji pod oczy

Tlen, to gaz niezbędny do życia wszystkich istot. Jest obecny w całym naszym organizmie. Ale z wiekiem
(po 14 roku życia) tracimy zdolność przyswajania i rozprowadzania tlenu w organizmie, a zwłaszcza
w skórze. Naczynia włosowate tracą swoje właściwości i nie odżywiają komórek skóry. Najszybciej można to zaobserwować na twarzy, a zwłaszcza w okolicy oczu.
Naszą propozycją zabiegu na zmęczone, poszarzałe i opuchnięte oczy jest zabieg z czystym tlenem oraz kompleksem witamin i łagodzącym koncentratem azulenowym marki Karin Herzog.

Więcej...

Henna - Dla podkreślenia rysów twarzy

Zabieg przyciemnienia henną brwi i rzęs jest bardzo popularny w naszym salonie. Proponujemy go, każdej klientce dla wzmocnienie rysów twarzy i podkreślenia okolicy oka. Oferujemy różne kolory henny (granat, czerń, brąz, grafit), aby każda a Was czuła się naturalnie piękna.

Więcej...

Bolt RF - Lifting powiek bez skalpela

BoltRF okolice oczuTechnologia RF unipolarna i bipolarna działa nie tylko powierzchniowo, ale również przenikanie do skóry właściwej, oddziałując na włókna kolagenowe
i fibroblasty. Dlatego, fale radiowe są bardzo skuteczne
w zabiegach liftingujących i odmładzających.

Więcej...