SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Oczy są zwierciadłem duszy. Każde niepowodzenie, przemęczenie czy złe samopoczucie odbija się na tej wrażliwej okolicy. Nie da się ukryć naszych wewnętrznych przeżyć, oczy wszystko zdradzają.
Jednakże, jest metoda aby zmęczone i przepracowane oczy nabrały blasku i wigoru.

Opatentowane niemieckie urządzenie, zaprojektowane przez dr Rudolfa Weyergansa, działa na bardzo prostej zasadzie. Szklane aplikatory, „banieczki" lekko zasysając skórę pobudzają ją do wzmożonej pracy. Efekty są zaskakujące! Znikają cienie i sińce pod oczami, okolica oczu rozjaśnia się, górne powieki są odciążone, a zmarszczki wygładzone.
Wszystko to, dzięki usprawnieniu krążenia żylnego i limfatycznego. Zastoje powstałe w żyłach i naczyniach limfatycznych są mechanicznie przepchnięte i oczyszczone z toksyn, dlatego rozjaśnienie i zmniejszenie cieni jest widoczne natychmiast. Masaż dodatkowo pobudza skórę do regeneracji i produkcji kolagenu.


Efekty po zabiegu:

  • zmniejszone cienie pod oczami
  • zredukowane opuchnięcia na dolnej i górnej powiece
  • uniesiony łuk brwiowy
  • skóra bardziej jędrna
  • okolica oczu dotleniona
  • spłycone „kurze łapki"

Masaż SPM na okolice oczu jest bardzo przyjemny i relaksujący. Wykonujemy go na dobroczynnych, naturalnych olejach, arganowym lub z rokitnika. Mają one głębokie działanie odżywcze, nawilżające oraz antyoksydacyjne.

Polecam - Ilona Felicjańska

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości