Bolt RF - Termo-lifting skóry

BoltRF - TwarzEnergia fal radiowych jest rodzajem energii elektromagnetycznej. Dzięki urządzeniu Bolt RF jesteśmy w stanie ujędrnić skórę na dowolnej partii ciała oraz twarzy.
Technologia RF unipolarna i bipolarna umożliwia nie tylko działanie powierzchowne (mezoterapia bezigłowa), ale również głęboko przenika do skóry właściwej (włókna kolagenowe) oraz do tkanki podskórnej, gdzie znajdują się depozyty tłuszczowe. Dlatego nasze urządzenie jest bardzo skuteczne w zabiegach liftingujących i antycellulitowych.


Fala radiowa stymuluje skórę osiągając efekt termiczny w skutek ruchu jonów komórkowych.
Energia przeniesiona w głąb warstw skóry mocno podgrzewa tkanki (do 75 stopni Celsjusza) na poziomie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Rozgrzane włókna kolagenowe gwałtownie kurczą się, jednocześnie stymulowane są fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Rozgrzewając tkankę podskórną opróżniamy depozyty tłuszczowe, a uwolnione substancje rozkładane są na wodę oraz dwutlenek węgla, w naturalny sposób są odprowadzane do wątroby i nerek. Fale radiowe stymulują też przepływ limfy i krwi żylnej
i tętniczej co bardzo istotne jest w przypadku skóry objętej cellulitem.

Wskazania do zabiegu Bolt RF:

 • podniesienie owalu twarzy i podbródka
 • zagęszczenie struktury skóry
 • spłycenie głębokich zmarszczek
 • redukcja cieni i worków pod oczami
 • zmniejszenie zmarszczek wokół oczu i ust
 • odbudowa kolagenu
 • zmniejszenie przebarwień
 • redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

Przeciwwskazania do zabiegu Bolt RF:

 • stymulator serca
 • ciąża i laktacja
 • aktywny trądzik
 • padaczka
 • opryszczka.

 

Fale radiowe wnikając w głąb skóry właściwej i tkanki podskórnej powodują:

 1. w pierwszym etapie - bardzo dokładny drenaż i oczyszczenie z toksyn, zmniejszają się obrzęki.
  Skrócenie i odnowę struktury włókien kolagenowych stanowiących "rusztowanie skóry", które w procesie starzenia się uległy wydłużeniu, w efekcie działania RF włókna te odzyskują sprężystość i elastyczność.
 2. w drugim etapie trwającym do 6 miesięcy, następuje uruchomienie mechanizmu gojenia się ran
  i prowokacja fibroblastów do produkcji kolagenu, powodując w ostatecznym efekcie przebudowę struktury skóry i silne jej odmłodzenie.

 

BoltRF - TwarzBolt RF bezpieczny zabieg liftingujący.

Bolt RF dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy, ma możliwość przeprowadzenia zabiegu liftingującego na twarzy, podbródku i szyi. W trakcie zabiegu odczuwamy ciepło, chwilami dość intensywne oraz chłód, gdyż głowica jest przez cały czas chłodzona. Bez obaw możemy wykonać zabieg u osób z rozszerzonymi naczynkami. Ciepło nie zaszkodzi naczynkom, ani skórze z rumieniem. Bo chłodzenie głowicy nie dopuści do gwałtownego przegrzania wrażliwej skóry. Ta unikatowa technologia jest bardzo bezpieczna i skuteczna.

 

 

 

Efekty, które w czasem pogłębiają się.

Podczas trwającego 20 minut zabiegu rozgrzewamy skórę całej okolicy, a miejsca z największymi zmarszczkami są opracowywane dodatkowo. Efekt jest zaskakujący. Cała twarz zyskuje młodzieńczy blask a nawet najgłębsze zmarszczki i bruzdy są spłycone. Co bardzo ważne, efekt końcowy przeprowadzonej kuracji jest widoczny po około dwóch mieśiącach od skończonej terapii. Gdyż, pobudzone komórki skówy wciąż będą budować nowy kolagen, elastynę oraz kwas hialuronowy.

 

Zalecenia do zabiegu Bolt RF:


Zalecamy wykonanie 5 lub 6 zabiegów, ilość uzależniona jest od stanu skóry.

Zabiegi wykonujemy raz w  tygodniu.

Dla podtrzymania efektów, wykonujemy zabiegi przypominające raz na trzy miesiące.