SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

BoltRF - TwarzEnergia fal radiowych jest rodzajem energii elektromagnetycznej, od niedawna wykorzystywanej również w kosmetologii. Dzięki urządzeniu Bolt jesteśmy
w stanie ujędrnić skórę na dowolnej partii ciała oraz twarzy.
Technologia RF unipolarna i bipolarna umożliwia nie tylko działanie powierzchowne (mezoterapia bezigłowa), ale również głęboko przenika do skóry właściwej (włókna kolagenowe) oraz do tkanki podskórnej, gdzie znajdują się depozyty tłuszczowe. Dlatego nasze urządzenie jest bardzo skuteczne w zabiegach liftingujących i antycellulitowych.


Fala radiowa stymuluje skórę osiągając efekt termiczny w skutek ruchu jonów komórkowych.
Energia przeniesiona w głąb warstw skóry mocno podgrzewa tkanki (do 75 stopni Celsjusza) na poziomie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Rozgrzane włókna kolagenowe gwałtownie kurczą się, jednocześnie stymulowane są fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Rozgrzewając tkankę podskórną opróżniamy depozyty tłuszczowe, a uwolnione substancje rozkładane są na wodę oraz dwutlenek węgla, w naturalny sposób są odprowadzane do wątroby i nerek. Fale radiowe stymulują też przepływ limfy i krwi żylnej
i tętniczej co bardzo istotne jest w przypadku skóry objętej cellulitem.

BoltRF - TwarzWskazania do zabiegu:

 • podniesienie owalu twarzy i podbródka
 • zagęszczenie struktury skóry
 • spłycenie głębokich zmarszczek
 • redukcja cieni i worków pod oczami
 • zmniejszenie zmarszczek wokół oczu i ust
 • odbudowa kolagenu
 • zmniejszenie przebarwień
 • redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

Przeciwwskazania:

 • stymulator serca
 • ciąża i laktacja
 • aktywny trądzik
 • padaczka

Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, intensywnie pogłębiają się w ciągu 4 - 6 tygodni. Gruntowna poprawa skóry pojawia się stopniowo w okresie 1 - 3 miesięcy po pierwszym zabiegu.
Terapia obejmuje 5 - 12 zabiegów, 1 lub 2 w tygodniu.

Fale radiowe wnikając w głąb skóry właściwej i tkanki podskórnej powodują:

 1. w pierwszym etapie - bardzo dokładny drenaż i oczyszczenie z toksyn, zmniejszają się obrzęki.
  Skrócenie i odnowę struktury włókien kolagenowych stanowiących "rusztowanie skóry", które w procesie starzenia się uległy wydłużeniu, w efekcie działania RF włókna te odzyskują sprężystość i elastyczność.
 2. w drugim etapie trwającym do 6 miesięcy, następuje uruchomienie mechanizmu gojenia się ran
  i prowokacja fibroblastów do produkcji kolagenu, powodując w ostatecznym efekcie przebudowę struktury skóry i silne jej odmłodzenie.

Bolt RF dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy, ma możliwość przeprowadzenia zabiegu liftingującego na twarzy, podbródku i szyi. W trakcie zabiegu odczuwamy ciepło, chwilami dość intensywne oraz chłód, gdyż głowica jest przez cały czas chłodzona. Podczas trwającego 20 minut zabiegu rozgrzewamy skórę całej okolicy, a miejsca z największymi zmarszczkami są opracowywane dodatkowo. Efekt jest zaskakujący, cała twarz zyskuje młodzieńczy blask a nawet najgłębsze zmarszczki i bruzdy są spłycone.
Zalecamy wykonanie 5 lub 6 zabiegów, po jednym w tygodniu. Dla podtrzymania efektu wykonujemy zabiegi przypominające raz na pół roku.

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości