SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Ekskluzywny, a zarazem naturalny zabieg charakteryzujący się nadzwyczajnymi właściwościami przeciwzmarszczkowymi, regenerującymi i nawilżającymi. Synergiczne połączenie właściwości ekstraktu z kawioru i ekstraktu z czarnej perły stworzyło kompleks, który skutecznie przeciwstawia się upływowi czasu sprawiając, że z dnia na dzień stajesz się coraz młodsza i piękniejsza.

 

 

 

Ekstrakt z perły - niezwykle skuteczny ekstrakt przeciwzmarszczkowy zawierający około 20 aminokwasów łącznie z takimi, które odpowiedzialne są za uzdrawianie i odżywianie komórek. Połączenie aragonitu (krystaliczna forma węglanu wapnia) konchioliny (białko) nazywa się Macicą perłową (Nacre). Badania wykazały, że ekstrakt z macicy perłowej zawiera składniki mające znaczący wpływ na kondycje skóry: stymulują produkcję specyficznych czynników wzrostu, które aktywują funkcje skóry odpowiedzialne za przyspieszenie odnowy komórkowej. Skóra odzyskuje napięcie oraz elastyczność. Perła zawiera ponadto sole mineralne będące nieocenionym źródłem wapnia mającego właściwości remineralizujące i przywracające właściwy balans skóry.

Ekstrakt z kawioru - przyspiesza formowanie włókien kolagenowych o 67% i jest bogaty w witaminy A, D, B1, B6 oraz mikroelementy: kobalt, miedź, fosfor, cynk, a także aminokwasy takie jak: glicyna, lizyna, histydyna, arginina, aspagrina. Składniki te intensyfikują procesy zachodzące wewnątrz komórek jednocześnie zwalniają procesy starzenia się i nawilżają skórę. Ekstrakt z kawioru tworzy nawilżający film chroniący skórę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: promieniowanie UV, klimat, odwodnienie, zanieczyszczenie. Ta ochrona wpływa na redukcję zmarszczek mimicznych poprawiając wygląd.

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości