Cosmelan - Jeden zabieg i skóra jest jasna, bez plamek i przebarwień

CosmelanCosmelan to kuracja nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym. To najskuteczniejsza terapia pozwalająca pozbyć się przebarwień pochodzenia hormonalnego, przebarwień po-słonecznych, starczych, pozapalnych, piegów i wszelkich znamion barwnikowych. Kuracja jednocześnie przywraca równowagę skórze tłustej
i mieszanej, zwęża pory i stymuluje odnowę kolagenu.

 

 

Jedna z najskuteczniejszych kuracji na przebarwienia typu melasma. Bezpieczna, odpowiednia dla każdego fototypu, może być stosowana przez cały rok.

Zabieg Cosmelan jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry i może być wykonywane o każdej porze roku. Kuracja działa w oparciu o substancje wybielające i silnie hamujące tyrozynazę, kluczowy enzym w procesie powstawania melaniny.

Efekty kuracji Cosmelan:

Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega
z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry (fototyp IV i V) plamy znikają po 8-10 dniach. U osób
z fototypem I i II (jasna karnacja) oraz fototypem III (blondyni i szatyni o jasnych oczach) zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji
o 95%!
Cosmelan Efekty

Kuracja składa się z dwóch etapów:

Cosmelan 1 - maska nakładana w gabinecie (pacjent udaje się z nią do domu i zmywa ją po
3-7 godzinach, w zależności od wskazań).

Cosmelan 2 - krem wybielający do stosowania w domu przez kilka miesięcy (kuracja nie może zostać przerwana w założonym czasie, nie można też jednocześnie stosować żadnych innych środków wybielających i złuszczających).

Reakcja skóry po zabiegu Cosmelan:

W trakcie 3-10 pierwszych dni po zabiegu oraz u osób z bardzo wrażliwą cerą może pojawić się silne zaczerwienienie. Jest to normalna reakcja. Może być również obserwowane uczucie napięcia i pieczenia. Objawy te łagodzi krem Hydravital Faktor K, który stosujemy w dużej ilości, kilka razy w ciągu dnia.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i laktacja
  • opryszczka
  • aktywne zmiany na skórze
  • stosowanie leków z witaminą A