DermoPen Q1 Titanium - Mezoterapia mikroigłowa

Dermo Pen Q1 to najnowsze urządzenie do mikronakłuwania skóry. Zapewnia bezbolesne i bezpieczne przeprowadzenie terapi anty-aging. Dzięki technologii pulsacyjnych igieł (18000 nakłuć na minutę) oraz precyzyne ustawienie głębokości iniekcji (od 0,25mm do 3,0mm) Dermo Pen Q1 jest znacznie bardziej efektywny i bezpieczny niż dotychczas stosowane urządzenia do mikronakłuwania skóry. Igły nie zawierają chromu i niklu, to pozwala wykonywać zabieg u osób uczulonych na te metale. Dzięki wymiennemu systemowi jednorazowych kartridży z igłami zabieg jest w 100% sterylny.

 

Mechanizm działania Dermo Pen Q1.

Zabieg wykonywany za pomocą Dermo Pen Q1, to kontrolowana precyzja dzięki której możemy wykonać zabiegi odmładzające oraz naprawiające na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, pośladkach, ramionach, skórze głowy. Poprzez innowacyjny elektryczny system mikronakłuwania zastosowany w Dermo Pen Q1 możemy wykonywać zabiegi dające spektakularne efekty, jednocześnie nie wyłączając się z życia codziennego. Ogromną zaletą zabiegu jest niewielka inwazyjność zapewniająca pełne bezpieczeństwo. Doskonały system mikronakłuć pozdwala na wyodrębnienie trzech mechanizmów działania na proces pobudzania komórek skóry oraz odbudowy jej struktury:

 • pierwszy mechanizm zapoczątkowany mikronakłuwaniem skóry, podczas którego dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu oraz elastyny, a także pobudzenie produkcji macierzy komórkowej
 • drugi mechanizm polegający na stymulacji fibroblastów, a co za tym idzie do przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV i I oraz elastyna. W tym etapie dochodzi też do pobudzenia procesów angiogenezy (proces tworzenia się naczyń włosowatych)
 • w ostatnim trzecim etapie mechanizmu działania Dermo Pen Q1 dochodzi do remodelingu i przebudowy skóry, poprawy gęstości i elastyczności. Struktura skóry dzięki obecnośći nowego kolagenu staje się znacznie grubsza. Wszystko to dzięi naturalnym zdolnościom organizmu ludzkiego do naprawy skóry oraz fizjologicznej indukcji kolagenu.

 

W miarę upływu lat nasza zdolność regeneracji i tworzenia nowych komórek skóry maleje i tym samym spada poziom naturalnej produkcji kolagenu. Skóra staje się bardziej wiotka, cienka i wykazuje tendencję do przesuszania się. Na jej powierzchni pojawiają się przebarwienia oraz zmarszczki. Początkowo drobne w miarę upływu czasu stają się caraz bardziej widoczne. Rezultatem tych procesów jest utrata jędrności i elastyczności skóry. Postępujące starzenie się skóry jest procesem, który zaczyna się dosyć wcześnie i przebiega powoli lecz nieubłaganie. Jedynie odpowiednie stymulowanie skóry, daje nam długotrwałe efekty przeciwzmarszczkowe. Zabiegi z zastosowaniem Dermo Pen Q1 to idealne rozwiązanie dla Twojej skóry aby zachowałą młodość na długie lata.

 

Lepsza absorbcja substancji czynnych podczas Dermo Pen Q1.

Podczas zabiegu Dermo Pen Q1 absorpcja skaładników aktywnych zwiększa się nawet 1000 razy. Dzieje się tak dlatego, że dzięki zastosowaniu mikronakłuć w skórze tworzą się tysiące mikrokanalików, co przełamuje barierę naskórkową, umożliwiając przedostanie się składników aktywnych do głębszych warstw skóry.

Przykładamy szczególną uwagę wybierając substancje podawane w trakcie Dermo Pen Q1. Zawsze, są to produkty medyczne, certyfikowane oraz o najlepszym działaniu na skórę. Dobierane do potrzeb skóry mają silne działanie regenerujące, naprawcze, napinające i odmładzające.

1. Dives Wrinkleout HA +  to wieloskładnikowy mezokoktajl

Zaawansowany koncentrat o spektakularnym efekcie odmładzającym, skonstruowany do szybkiej poprawy jędrności i gęstości skóry. Formuła zawiera bogactwo 7 peptydów biomimetycznych wzbogaconych w mieszaniny aminokwasów, minerałów, antyoksydantów oraz niskocząstęczkowy kwas hialuronowy. Dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego, kompleks działa jak molekularna gąbka – podtrzymuje optymalne nawodnienie skóry i przeciwdziała jej starzeniu. Kompozycja uzupełnia niedobór naturalnie występującego HA wypełniając zmarszczki od wewnątrz i redukując te powstałe w wyniku odwodnienia. Synergiczne działanie z peptydami biomimetycznymi zapewnia natychmiastową poprawę hydrodynamiki i elastyczności skóry. Zawartość heksapeptydu Argireline gwarantuje widoczną redukcję oznak starzenia i odbudowę skóry na poziomie komórkowym. Wrinkleout Ha+ silnie restrukturyzuje i regeneruje matrycę kolagenową skóry, działa przeciwzmarszczkowo, cytostymulacyjnie i antyglikacyjnie, dając niesamowite efekty redukcji zmarszczek i odmłodzenia skóry.

2. Gen Factor komórki macierzyste

Bioinżynieria dla skóry doskonałej. Innowacyjne preparaty kosmetologii komórkowej służące do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. Bioaktywny żel to kompozycja aktywnych białek i peptydów umieszczonych w biopolimerowej bazie hydrożelowej. Dzięu obecności białek z grupy czynników wzrostujest idealny do inicjowania procesów odtwarzania i przebudowy macierzy działając w sposób bezpośredni oraz pośredni na receptory komórkowe poszczególnych tkanek.

3. Kwas Hialuronowy

Nieusieciowany, dwumolekularny kwas hialuronowy zaprojektowany do zabiegów silnej rewitalizacji i hydratacji skóry oraz uzupełniania naturalnych deficytów kwasu pojawiających się wraz z wiekiem.
 
Synergiczne działanie niskocząsteczkowego i wysokocząsteczkowego kwasu pozwala na uzyskanie optymalnych efektów na każdym poziomie skóry. Unikalne połączenie molekularne formuły zapewnia długotrwałe i natychmiastowe efekty, w szczególności w terapiach odmładzających.
Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawodnienia tkanek oraz uzupełnia przestrzeń międzykomórkową, chroniąc przed transepidermalną utratą wody. Powoduje to doskonałe nawilżenie i odzyskanie utraconej gładkości skóry.
Dodatek wysokocząsteczkowego kwasu o przedłużonym uwalnianiu, długotrwale uzupełnia wszelkie niedoskonałości skóry oraz zwiększa jej objętość. Szczególnie skuteczny w niwelowaniu zmarszczek i objawów starzenia skóry. Terapia kwasem hialuronowym jest kluczowa do utrzymania zdrowej i skondycjonowanej skóry o młodzieńczym konturze i blasku.

 

 

Wskazanie do zabiegu mikronkłuwania Dermo Pen Q1:

 • zmarszczki wszelkiego typu
 • skóra wiotka
 • skóra cienka i małoelastyczna
 • rozszerzone ujścia porów
 • cera szara, palacza, z przebarwieniami
 • blizny potrądzikowe i pooperacyjne.

 

Działanie mezoterapii mikroigłowej:

 • zwiększa napięcie skóry twarzy, szyi, dekoltu i innych części ciała, jak brzuch, pośladki, uda, ramiona - zauważalna poprawa stanu skóry w kilka dni po pierwszym zabiegu
 • usuwa drobne linie i redukuje głębsze zmarszczki, bruzdy na twarzy i szyi
 • normalizuje koloryt, naczynka są mniej widoczny
 • nie są znane żadne efekty uboczne, krótki czas gojenia
 • powoduje zmniejszenie wypadania włosów i pobudzenie wzrostu
 • ekstremalnie wysoka absorbcja składników czynnych
 • można wykonać do każdego typu cery
 • następuje pogrubienie skóry bez jej uszkodzenia

 

 

Seria zabiegów Dermo Pen Q1.

Zabieg Dermo Pen Q1 Titanium polecamy wykonać w serii.

Ilość ustalana jest indywidualnie, zazwyczaj nie mniejsza niż 3 zabiegi.

Odstępy powinny wynosić 3-4 tygodnie.

 

Czego spodziewać się zaraz po zabiegu.

Skóra po zabiegu może być podrażniona, zaczerwieniona oraz lekko opuchnięta. Taki stan może utrzymać się przez około 4 dni. Potem skóra lekko się złuszcza, więc należy pamiętać o odpowiedniej zaproponowanej przez kosmetologa pielęgnacji domowej i ochronie UV.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża, laktacja
 • aktywna opryszczka
 • zmiany nowotworowe
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • skłonność do bliznowców.