SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Firma EFFEGILAB jako pierwsza na świecie wyprodukowała i opatentowała FITOMELATONINĘ, czyli ekstrakt w postaci olejku, bogaty w melatoninę i umieściła ją w niesamowitych, przepełnionych naturą organicznych kosmetykach. Dzięki funkcji równoważącej, inteligentnie uzupełnia braki naszej skóry, dlatego sprawdza się we wszystkich jej typach oraz spowalnia proces starzenia poprzez m.in. silne hamowanie wolnych rodników. Brak substancji koloryzujących oraz konserwantów pozwala otrzymać produkty nieagresywne dla skóry. Ponad to, fitomelatonina modeluje i reguluje cykl dobowy, dzięki temu pełni funkcję antystres i odprężającą, pomaga utrzymać stabilizację emocjonalną.

 

Fitomelatonina to ekstrakt w postaci olejku bogatym w melatoninę otrzymywany z roślin takich jak: Avena sativa, Salvia officinalis, Achillea millefolium. Rośliny te zbierane są z najczystrzych alpejskich gór w okolicach Trento. Fitomelatonina roślinna jest identyczna pod kątem budowy chemicznej z ludzką melatoniną, hormonem produkowanym i wydzielanym przez niewielki obszar mózgu zwany szyszynką. Oprócz tego, że jest „regulatorem cyklów życiowych", melatonina stymuluje układ odpornościowy oraz procesy regeneracyjne zachodzące w tkankach m.in. naprawę uszkodzeń skóry spowodowanych przez zanieczyszczenia i promieniowanie UV, poprzez działanie hamujące na wolne rodniki (znana przyczyna starzenia się skóry). Odżywiania i regeneruje fibroblasty, komórki wytwarzające kolagen, a w konsekwencji poprawia nawilżenie skóry. Wszystko to prowadzi do lepszego tonusa mięśniowego, jasności i jędrności skóry twarzy i miejsca najbardziej narażonego na uszkodzenia oksydacyjne.

O Fitomelatoninie warto również pamiętać zarówno w okresach mocnego nasłonecznienie, jak i mrozów. Służy jako zabezpieczenie odpowiedniego nawilżenia, ale i stanowi naturalną ochronę dla skóry. Opóźnia proces starzenia oraz odżywia i przywraca skórze blask i elastyczność. Jest doradzana także osobom, na których skórze odbija się wpływ stresu czy dymu tytoniowego oraz problemy z trądzikiem hormonalnym. Zabieg z Fitomelatoniną polecamy kobietom w ciąży, naturalne składniki pielęgnują skórę, rózwnoważą wydzielanie sebum, łagodzą podrażnienia i wrażliwość cery.

Zabieg na bazie Fitomelatoniny polecany jest do skóry, potrzebującej głębokiego odżywienia i relaksu. Głównym jego punktem jest masaż rewitalizujący, wykonywany mocno rozgrzanymi i mokrymi dłońmi z wykorzystaniem Lipogelu o zaskakującej konsystencji. Preparaty wykorzystywane w trakcie zabiegu są bogate w składniki pozyskiwane z ekologicznych upraw, dlatego zabieg ten jest również polecany do skóry bardzo wrażliwej, podatnej na podrażnienia i wymagającej specjalnego traktowania.

 

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości