Jungle – Dotleniająca siła roślin tropikalnych

Prezentujemy Państwu ekologiczną linię Jungle z Theo Marvee Professional o właściwościach przeciwzmarszczkowych, łagodzących, nawilżających i regenerujących oraz dotleniających skórę. Linia oparta jest na najnowszych składnikach, nagrodzonych na największych międzynarodowych targach związanych z surowcami kosmetycznymi In-Cosmetics 2017. Pierwszy z tych składników – Passioline zdobył złoty medal w kategorii najlepszego aktywnego składnika, a drugi z nich – Eliorelys – złoty medal dla najlepszego ekologicznego składnika. Ponadto linia oparta jest na ekstrakcie z orchidei oraz egzotycznym oleju Monoi.

Ekologiczne składniki.

Ekologiczne składniki aktywne dotleniają skórę czyniąc ją zdrową i jasną. Naturalne egzotyczne oleje: monoi, migdałowy, sezamowy, jojoba i masło She oraz ekstrakty z: orchidei, marakui, goi i hibiskusa wzmacniają naczynka krwionośne, zapobiegając powstawaniu „pajączków”. Jednocześnie głęboko nawilżają skórę wysuszoną i odwodnioną. Dodatkowo witamina E i kwas hialuronowy jeszcze intensywniej odżywią skórę. Istotną rolę odgrywają też właściwości antyoksydacyjne tych wszystkich składników. Ochrona komórek skóry i stymulacja odnowy kolagenu to podstawa pielęgnacji anti-aging.

 

Pięknie pachnący zabieg wykorzystuje dwa nowatorskie składniki:

  • Passioline, to formuła koncentratu oleju z marakui, który regeneruje zmęczoną i zniszczoną skórę.
  • Eliorelys, to składnik aktywny pozyskiwany z kwiatów wiśni, który chroni skórę przed fotostarzeniem, również tym powodowanym przez światło niebieskie.

 Komu polecamy zabieg Jungle.

Zabieg Jungle polecamy osobom, które chcą zadbać o swoją skórę kompleksowo. Chcą działać ochronnie i profilaktycznie na skórę, która narażona jest każdego dnia na degradację. A jednocześnie nie jest im obojętne źródło składników i komponentów z jakich zostały stworzone kosmetyki pielęgnacyjne.

Zabieg Jungle jest też relaksacyjny i odprężający. Zapachem przenosi w dzikie zielone zakątki naszej planety.