SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Kwas PirogronowyKwas pirogronowy jest alfa-ketanokwasem, występuje
w jabłkach, sfermentowanych owocach i occie. Kwas pirogronowy ma działanie antybakteryjne, znacznie obniża pH skóry, dzięki temu pomaga leczyć trądzik.
Jego działanie nie ogranicza się tylko do złuszczenia warstwy rogowej i zmniejszenia wydzielania sebum. Stymuluje również fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, wykazując silne działanie przeciwzmarszczkowe
i odmładzające.

Więcej...

Światło IPL niszczy szybko namnażające się bakterie odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku. Działanie jest podobne do antybiotyków, które stosowane miejscowo lub ogólnie mogą jednak wywoływać szereg objawów niepożądanych niszcząc wątrobę i żołądek. Badania przeprowadzone w wielu ośrodkach na świecie wykazały osiągnięcie trzy razy szybszych efektów leczenia systemem IPL, niż w przypadku tradycyjnych metod. Bardzo spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu tą metodą trądziku ze zmianami ropnymi.

Więcej...

Kwas SalicylowyKwas salicylowy uzyskiwany jest z kory wierzby, jest zaliczany do kwasów beta-hydroksylowych (BHA).

Dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym, przeciwzapalnym oraz zdolności przenikania przez warstwę łojową chętnie wykorzystujemy go do leczenia zmian trądzikowych i zmniejszania wydzielania sebum. Wnikając w głąb oczyszcza pory skóry, a także mieszki włosowe, co ma duże znaczenie w przypadku krostek i grudek w okolicy żuchwy i policzków.
Wykazuje również właściwości obkurczania rozszerzonych porów skóry, co jest problemem (zwłaszcza w strefie T) nawet skór suchych.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości