SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Karin Herzog - Kosmetki z tlenemRegularne używanie kosmetyków z tlenem sprawia,
że bakteriobójczy tlen wnika w głąb skóry właściwej. Oczyszcza jej głębokie warstwy i niszczy toksyny bakteryjne, oczyszczając przy okazji ścianki naczyń włosowatych.
Woda pomaga wypłukać toksyny do systemu limfatycznego i wydalić je z organizmu. Cera jest więc oczyszczona i zdrowa, nabiera świeżego wyglądu oraz młodzieńczego blasku.

Więcej...

Kawitacja UltradźwiękowaKawitacja to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacone o mikro-masaż, który poprawia mikro-krążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zaskórników, wągrów oraz bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę.

Więcej...

Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka oraz skóry właściwej. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. Wykonuje się go przy pomocy specjalnych głowic diamentowych o różnej średnicy. Zabieg nie niesie ryzyka przebarwień i blizn, a efekty są widoczne od razu i można wrócić do normalnej aktywności. Pomimo powierzchniowego oddziaływania, zmiany histologiczne obserwowane w mikroskopie elektronowym dotyczą nie tylko naskórka ale też skóry właściwej. Obserwuje się pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny. Dzięki temu mikrodermabrazja znalazła szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji przebarwień, czyszczenia skóry, leczeniu trądzika.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości