SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Masaż DrenującyJest jedną z metod leczenia fizykalnego. Zastosowanie odpowiednich rękoczynów pozwala na usprawnienie krążenia limfy przeciwdziałając powstaniu chorób wywołanych jej zastojem, jak również likwidując obrzęki zastoinowe, zapalne, onkotyczne i chłonne. Pozwala także, na usprawnienie przepływu limfy po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych, przyśpieszając powrót do zdrowia.

Więcej...

masaz kobido banner

Kobido jest jednym z najstarszych japońskich technik masażu. Dziś jest zaliczany do niechirurgicznego liftingu twarzy. Jego fenomen bierze się ze złożoności i intensywności technik, działających nie tylko na skórę oraz mięśnie twarzy ale również na plecy, kark, szyję, dekolt i skórę głowy. To najbardziej zaawansowana forma masażu, łącząca w sobie ponad 100 różnych manualnych ruchów zapewniających zrelaksowanie napiętych mięśni, pobudzenie, odżywienie oraz dotlenienie skóry, jak również upłynnienie i odprowadzenie limfy międzytkankowej.

Więcej...

Masaż CzekoladąCzekolada od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek, przygnębienie oraz melancholię. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin w mózgu czekolada poprawia nastrój, wzmacnia psychikę oraz podnosi odporność organizmu na wirusy i bakterie.
W czekoladzie zawarte są również składniki redukujące poziom wolnych rodników, czyli przeciwdziałają starzeniu się skóry. Niestety ma jedną wadę, jest kaloryczna! Tak więc by bezkarnie korzystać z jej dobrodziejstw zapraszamy na masaż czekoladowy.

Więcej...

Masaż Gorącymi KamieniamiWyjątkowo przyjemna i relaksująca forma masażu. Dzięki gorącym wulkanicznym kamieniom mięśnie szybko się rozluźniają, a dodatkowo aura wokół zabiegu i delikatne powolne ruchy powodują odprężenie i relaks. Oprócz rozluźnienia mięśni masaż odblokowuje przepływ energii
w czakrach, pobudza krążenie, reguluje ciśnienie krwi
i wprowadza w stan głębokiej relaksacji.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości