Masaż czekoladowy - Lekarstwo na smutki

Masaż CzekoladąCzekolada od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek, przygnębienie oraz melancholię. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin w mózgu czekolada poprawia nastrój, wzmacnia psychikę oraz podnosi odporność organizmu na wirusy i bakterie.
W czekoladzie zawarte są również składniki redukujące poziom wolnych rodników, czyli przeciwdziałają starzeniu się skóry. Niestety ma jedną wadę, jest kaloryczna! Tak więc by bezkarnie korzystać z jej dobrodziejstw zapraszamy na Masaż czekoladowy.

 

Czekolada idealna na suchą skórę.


Masaż czekoladzowy doskonale relaksuje i odpręża. Właściwości odżywcze i regenerujące maski czekoladowej sprawią, że skóra po masażu będzie jedwabiście gładka i elastyczna. Dodatkowo czekolada usprawnia krążenie krwi więc pozytywnie wpływa na okolice ciała, które objęte są cellulitem lub słabym krążeniem żylnym.

Nasz masaż czekoladowy dodatkowo zapewnia zdrowy koloryt skóry, dzięki erytrulozie. Roślinny wyciąg zawarty w masce do masażu w delikatny sposób koloryzuje skórę, nadając jej zdrowy odcień.

 

Słodki relaks podczas Masażu Czekoladowego.


Trwający godzinę masaż sprawi, że skóra odzyska witalność i blask, a głęboki relaks zapewni dobry nastrój.